Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

Loopgroep2000 stand wisselbeker 2016-2017

Totaalstand clubcompetitie per loopgroep2000 loopplaats na de Zandenplasloop 2016 Bekers voor de plaatsen 1-2 en 3

1 Nunspeet
134 punten
2 Lelystad
93 punten 
3 Vathorst
83 punten
4 Zeewolde
30 punten
5 Nijkerk   6 Ermelo
27punten  20 punten


7 Harderwijk
10 punten  

Punten Koude Polderloop 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
  3 Vathorst
Rogier Dijkman
3 Vathorst
Lucie Cusiel
3 Nunspeet
Johan Pul
3 Lelystad
Steven Pul
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
    2 Nijkerk
Herman Heideveld
2 Nunspeet 
Jan van der Weide
2 Lelystad
Alex Andel
   
    1 Nijkerk
Richard Gerestein
       
5 k dames             
  3 Lelystad
Maureen Adriaanse
3 Harderwijk
Anneke Eijken
3 Vathorst
Tracey Ikin
     
    2 Lelystad
Ilse Visser
2 Zeewolde
Deisree Boelsma
     
    1 Vathorst
Christel Boshuizen
1 Lelystad
Irma Rebergen
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Gert Jan Zoet
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Johan Pul
3 Vathorst
Henk Speksnijder
   
  2 Nijkerk
John Molenaar
2 Vathorst
Menno Dekkers
2 Nijkerk
Dirk van Loo
2 Nunspeet
Henk Zoet
   
  1 Vathorst
Rogier Dijkman
1 Vathorst
Rogier Boute
1 Nunspeet
Aalt van 't Goor
1 Lelystad
Barry van Donk
   
10 k dames            
  3 Vathorst
Hester Woudenberg
3 Nunspeet
Brenda Raadschelders
3 Nijkerk
Anges Alfrink
3 Lelystad
Karin Vesterink Geubels
   
  2 Vathorst
Danielle Vink
  2 Lelystad
Clara Bultsma
2 Lelystad
Tricia Striekwold 
   
  1 Vathorst
Renate van Schie
  1 Lelystad
Marianne Eelman
     




Punten Zandenplasloop 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
  1 Nunspeet
Rogier de Groot
3 Vathorst
Menno Dekkers
3 Harderwijk
Rob Groothuis
3 Lelystad
Alex Andel
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
   2 Nunspeet
Niels Veldman
2 Lelystad
Henry de Jong
2 Nunspeet 
Jan van der Weide
2 Nunspeet
Hans van den Bosch
   
    1 Lelystad
Sander Kruse
1 Nunspeet
Rene Bliek 
     
5 k dames             
  3 Zeewolde
Janneke Vink
3 Vathorst
Inge Bommezijn
3 Zeewolde
Desiree Boelsma
     
  2 Lelystad
Chantal van Solkema
2 Nunspeet
Carin v/d Hardenberg
2 Vathorst
Tracey Ikin
     
   

1 Nunspeet Jolanda

van Zonneveld

1 Nunspeet
Hetty Mensink
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Gert Jan Zoet
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Wout Mensink
3 Vathorst
Henk Speksnijder
   
 

2 Nijkerk

John Molenaar

2 Vathorst
Luc Cusiel
2 Nunspeet
Johan Pul

 2 Nunspeet

Henk Zoet

   
  1 Vathorst
Rogier Dijkman

 1 Nunspeet

Marco Haddeman

1 Nunspeet
Aalt van 't Goor

 3 Nunspeet

Dick de Reus

   
10 k dames            
  3 Vathorst
Danielle Vink
3 Nunspeet
Brenda Raadschelders
3 Lelystad
Klara Bultsma
3 Lelystad
Karin Vesterink Geubels
   
  2 Vathorst
Monique Doornekamp
2 Harderwijk
Monica van Garderen
2 Zeewolde
Karina Oomkes
2 Lelystad
Tricia Striekwold 
   
   1 Nunspeet
Laura Storm
1 Nunspeet
Liesbeth Bultman
1 Nijkerk
Agnes Alfrink 
     

 

 

Punten Herfstloop

 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
    3 Vathorst
Luc Cusiel
3 Nijkerk
Harry van t Veld
3 Nunspeet
Harry Konings
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
    2 Nunspeet
Edwin van Beekhuizen
  2 Lelystad
Steven Pul
   
    1 Vathorst
Richard Vink
  1 Lelystad
Alex Andel
   
5 k dames             
  3 Lelystad
Chantal van Solkema
3 Lelystad
Ilse Visser
3 Vathorst
Yvonne v/d Schalie
     
    2 Lelystad
Herma v/d Berg
2 Zeewolde
Desiree Boelsma
     
    1 Lelystad
Diana Mulder
1 Lelystad
Irma Reebergen
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Gert Jan Zoet
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Lelystad
Marcel van Veelen
3 Nunspeet
Henk Zoet
   
 

2 Nunspeet

Rogier de Groot

2 Lelystad
Andre Mud
2 Nunspeet
Pim Hulsman
     
  1 Lelystad
Vincent ter Weijde
  1 Nunspeet
Hans Schulz
     
10 k dames            
  3 Vathorst
Danielle Vink
3 Nunspeet
Brenda Raadschelder
3 Lelystad
Annette van Andel
3 Lelystad
Tricia Striekwold 
   
  2 Lelystad
Marjolein van Hemert

2 Vathorst

Hanneke Oude Velthuis

       
             

  

 

 

 


Punten Wolderwijdloop:

 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
  3 Zeewolde
Dennis de Kleer 
3 Nunspeet
Edwin van Beekhuizen
3 Nijkerk
Harry van t Veld
3 Vathorst
Henk Speksnijder
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
 

2 Nunspeet

Gertjan Zoet

2 Vathorst
Richard Vink
 

2 Nunspeet

Harry Konings

   
  1 Vathorst
Rogier Dijkman
1 Lelystad
Henry de Jong
  1 Nunspeet
Pet Utberg
   
10 k dames             
  3 Vathorst
Hester Woudenberg
3 Zeewolde
Christine Streefkerk
3 Lelystad
Clara Bultsma
3 Ermelo
Sietske van Gunst
   
  2 Lelystad
Marjolein van Hemert
  2 Zeewolde
Karina Oomkes
2 Lelystad
Tricia Striekwold
   
      1 Vathorst
Yvonne van Schalie
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Rogier de Groot
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Wout Mensink
3 Nunspeet
Henk Zoet
   
  2 Zeewolde
Jaap Koppe
2 Nijkerk
Marco Kalee
2 Nunspeet
Aalt van het Goor
2 Lelystad
Steven Pul
   
  1 Zeewolde
Peter van Beek
1 Vathorst
Luc Cusiel
1 Nunspeet
Aalt Boeve
1 Zeewolde
Rob ten Brake
   
5 k dames            
  3 Vathorst
Monique Doornekamp 
3 Vathorst
Inge Bommezijn
3 Vathorst
Tracey Ikin
3 Lelystad
Karin Vesterink
   
  2 Vathorst
Danielle Vink
2 Harderwijk
Anneke Eijken
2 lelystad
Irma Rebergen
     
  1 Zeewolde
Anna Rijpstra
1 Vathorst
Aukje Wesseling
       

  

 Punten Heideloop:  

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
    3 Nijkerk
Marco Kalee
 3 Nijkerk
Harry van t Veld
3 Lelystad
Barry van Donk
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
    2 Lelystad
Henry de Jong
2 Nunspeet
Johan Pul

2 Nunspeet

Hans vd Bos 

   
      1 Ermelo
Piet Mosterd
     
5 k dames            
  3 Zeewolde
Mylene Minkhorst
3 Ermelo
Tjitske Veenstra
3 Zeewolde
Desiree Boelsma
3 Lelystad
Karin Vesterink
   
    2 Nunspeet
Elise Brussee
2 Zeewolde
Yvonne van der Stroom
2 Ermelo
Sietsche van Gunst
   
    1 lelystad
Judith Nolthenius
1 Ermelo
Margryt Oldenhof
     
10 k heren            
  3 Ermelo
Gerco van den Brink
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Wout Mensink
3 Vathorst
Henk Speksnijder
   
  2 Nunspeet
Rogier de Groot
2 Vathorst
Luc Cusiel
2 Nunspeet
Aalt van het Goor
2 Nunspeet
Henk Zoet
   
  1 Ermelo
Grant Azizov
1 Vathorst
Menno Dekkers
1 Nunspeet
Aalt Boeve
1 Lelystad
Steven Pul
   
10 k dames            
    3 Nunspeet
Brenda Raad-schelders
3 Ermelo
Annelies  van der Haar
3 Lelystad
Tricia Striekwold
   
    2 Ermelo
Ciska van Baren
2 lelystad
Klara Bultsman
     
    1 Ermelo
Marieke Bom
       

 

 



 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.