Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

onze loopgroepen

Loopgroep 2000

Uitslagen KWD 1/2 marathon 2008


Halve marathon  
JaapBakker1.30.30
MelanieSpruijt1.32.15
MarcoTheebe1.34.20
Henryv.d Horst1.35.15
PeterNagtegaal1.40.16
JacobWubs1.40.47
Janv.d Wolf1.43.37
Jan PeterWester1.46.21
NicoOoteman1.48.50
BenEekhof1.50.14
PietUtberg1.50.23
BertusBonhof1.50.52
Jan-Henkaan het Rot1.52.03
AndriesKrist1.53.15
MannesSchoppink1.53.31
TinekeSchipper1.53.44
FrankWeijers1.54.04
EllenKnopper1.55.04
JacobHielema1.55.20
BertVlijm1.55.39
CarlienJesterhoudt1.56.10
ArjanJonker1.56.14
AdriBonhof1.56.15
Aatde Vries1.56.16
J.vdBrink1.57.18
Bouwende Vries1.57.45
BartHoeve1.59.26
Annet Frens2.00.05 
RobJager2.00.05
PaulineFlorie2.00.37
ErikHoek2.02.05
Geravan Boven2.02.30
MarieVlietstra2.02.30
Wijnandde Jager2.03.34
Annemiekde Goede2.04.15 
RianGankema2.06.48
KlaraBultsma2.07.58
Hans Bonenberg2.08.54
Agnesv.d Bos2.08.54
NellaVis2.13.10
LuberthyWithaar2.13.10
DriesVis2.15.28
Robte Brake2.15.37
MarcoHamers2.16.50
HenkDrost2.17.40
InaNieuwenburg2.20.00
AnitaEekhof2.26.54
Renskete Brake2.26.54
   
10km ophaalloop  
Dirk-JanMatthijsse49.00
LindaTimmer51.21
ElviraPruijn59.38
IrmaVermue59.40
MoniqueKos1.04.00
MarloesRoskam1.04.00
KeesKweekel1.04.30

Uitslagen Heideloop 2011

  HEREN, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Michael Groenewegen 16:57
2 Jeroen Verboom 17:42
3 Tom vd Brink 17:49
4 Simon Hattinga Verschu 20:01
5 Giso Maas 21:49
6 Patrick Winkeler 22:17
7 Gido Lubberding 22:48
8 Fulco Hattink 22:55
9 Agnus Gerringa 23:53
10 R Spansier 24:02
11 Job Westphal 24:25
12 Benjamin Scholts 24:39
13 Kevin Overmars 25:04
14 Tom ter Maten 25:13
15 Patrick Klaassen 25:24
16 Jos Nummer? 25:32
17 Alie Hoving 25:40
18 Dennis Ponsten 25:59
19 Gerard van den Houten 26:26
20 Nick de Graaf 26:46
21 Niels Hoeve 26:48
22 Koen Couperus 26:52
23 Rene Arbon 28:17
24 Jomar van Manen 29:57
25 Lex van der Beek 30:19
26 Ricco 30:41
     
  H40+, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Randy Hendriks 18:32
2 Jan Wielinga 19:52
3 Ruud van Suijdam 19:59
4 Herbert van Zeijts 20:32
5 Harry Veldkamp 20:42
6 Jaap van Spijkeren 20:53
7 Nico Winkeler 21:12
8 Henk Ruitenberg 21:29
9 Maikel Mardjan 21:41
10 Gert Eppink 22:04
11 Erik Beek 22:21
12 Jeroen de Bruijn 22:58
13 Stephan Westphal 23:16
14 Henri Zeevat 23:21
15 Paulo Bigagli 23:27
16 A Deelen 25:44
17 Klaas Braamskamp 27:44
18 John Slot 27:47
19 R Smink 28:06
20 Frank van Gessel 28:26
21 Berend Jan Hazenberg 29:19
22 Andre Schilder 31:01
     
  H50+, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Ludger Stuijt 18:40
2 Marten Bolt 19:21
3 Erik Polman 20:20
4 Kees Bekema 23:34
5 A Boeve 24:28
6 Luarens klappe 26:33
7 Jan de Lange 26:49
8 Ruud van Beveren 27:02
9 Wout Mensink 29:16
10 G Heesemans 32:10
     
  H60+, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Erik Slagt 21:01
2 Piet Wassenaar 21:44
3 Jan van Aller 22:32
4 Paul Kok 25:09
5 Dick Doornenbal 25:17
6 Wissink 31:02
7 Hans van den Bos 34:21
     
  H70+, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Henk Juffer 27:42
2 D Ruighaver 31:55
3 P v Veen 32:51
     
  DAMES, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Adrienne Herzog 16:41
2 Marcella Herzog 19:55
3 Roos Smink 19:57
4 Thea Rozendaal 23:37
5 Fiona Markus 24:10
6 Lotus Westerhof 24:29
7 Monique Deelen 25:43
8 Juliette Geers 26:44
9 Lilian Verdoorn 28:14
10 Marloes Geers 28:24
11 Simone Griffioen 29:23
12 Leonie Arbon 30:55
13 Gerda Smink 30:58
14 Leonie Reinders 31:19
15 Jeanine van de Vis 31:24
16 Jolanda Pap 31:26
17 Kelly Smulders 31:47
18 N Derwort 31:50
19 Maurita den Besten 31:52
20 Corine vd Hoek 33:15
21 Nicole Lambrix 33:56
22 Natalie vd Drugt 34:21
23 Janine Bunschoten 35:38
24 Pauline Breman 36:17
     
  D40+, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Carla Dubbelman 22:29
2 Janet Doppenberg 24:57
3 Marloes Vermeulen 25:31
4 Greet van Emous 25:42
5 Eveline de Valk 26:54
6 Astrid Beerten 27:29
7 Gretha van der Perk 28:23
8 Hetty Mensink 29:15
9 Kelderman 29:22
10 Henny Zwart 29:25
11 Linda Schuit 30:15
12 Iris van Aurich 30:24
13 Jose Bos 31:26
14 Filonka Huizinga 34:03
     
  D50+, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Meta Dezijn 27:37
2 Alie Schoonderbeek 31:17
3 P Derwort 31:58
4 Ruth Hop 33:57
5 Conny vd Pol 34:01
     
  D60+, 5 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Jeanet de Waal 28:09
2 Lenie Arts 31:20
     
  HEREN, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Patrick Kuijken 34:53
2 Koen Henkes 35:41
3 Kozdon 36:35
4 Henk Ruiter 37:33
5 Mark Hakbijl 37:53
6 B J Stoute 38:12
7 Henri van Essen 39:19
8 Johan Balk 40:01
9 Jan Willem Hagen 41:15
10 Ever van Tol 42:33
11 Michiel Nederveen 44:42
12 Remco Van Hussel 45:58
13 Sjoerd Spoelstra 47:56
14 Maries Cozijnsen 50:01
15 Jur Lecluse 52:24
16 Henry de Jong 52:36
17 Martijn Visser 54:01
18 Marle Terlouw 54:50
19 Simon vd Wijst 54:56
20 Jordy van Maanen 55:25
21 Gerwin Staal 57:02
     
  H40+, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Ronald de JOnge 35:43
2 Frans Deenen 35:57
3 Petrus Lenes 37:55
4 Gerrit Alkema 39:32
5 Herman Couperus 40:03
6 Jan Koelewijn 40:35
7 H de Zwaan 41:41
8 Gerard Dunnink 41:43
9 Johan Pul 42:11
10 Marco Kalee 43:06
11 Evert Bonhof 43:38
12 Rick van Elmous 44:12
13 Gijs Bonestroo 44:50
14 Piet Mosterd 46:43
15 Eric van Gool 47:37
16 Theo van Steeg 48:34
17 Richard Merk 50:10
18 Marc Berghuis 50:31
19 Aalt van het Goor 53:16
20 Christian Everhardus 54:19
21 Michael de Weerdt 59:41
22 Robert den Das 1:04:00
23 Jurien Krol 1:04:48
     
  H50+, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Richard van den Brink 40:13
2 Harry van 't Veld 41:26
3 Gerrit Zoet 45:08
4 Kees Meewisse 45:25
5 Barry Mostert 46:24
6 Hendrie de Bruin 46:38
7 Jan Hilgenman 46:58
8 Willem de Bruyn 48:03
9 Harry 48:30
10 Wil Habers 48:55
11 Anton Schoonderbeek 49:16
12 Dick de Reus 49:32
13 Adri Bonhof 49:32
14 B J Koenderink 49:59
15 Fred Kuiper 50:20
16 Jan Hop 50:30
17 Jaap Zwitser 51:03
18 Marcel Linders 51:07
19 Jan van der Weide 51:50
20 Jan Minderhoud? 51:52
21 Wim Wentink 52:42
22 Johan Visser 52:55
23 Han Reimerink 54:50
24 Henk Hagen 55:20
25 Arie Brouwer 57:12
26 Frans Vermaat 59:02
27 Jan van Velthoven 59:32
28 Chris Knieriem 1:04:24
29 Ab van de Pol 1:04:27
     
  H60+, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Henk van der Heiden 51:14
2 Wim van Roekel 55:46
3 Bertus van Kommer 1:02:24
4 Bart Hoeve 1:05:29
     
  H70+, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Ruud Mol 1:04:06
2 Tiemen Alink 1:11:15
     
  DAMES, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Marleen Vos 43:22
2 Erica van de Peppel 52:01
3 Inge Versluis 52:55
4 Kraaij 54:28
5 Bianca van Gool 54:38
6 Margo Oosterhoorn 55:18
7 Martine Zantingh 56:44
8 Cynthia Wagemakers 59:38
9 Tineke Doevendans 1:10:21
10 Marjolein van Hemert 1:15:21
     
  D40+, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Polly Mkambi 49:30
2 Erna Couperus 56:28
3 Marieke Bom 1:03:28
4 Carla Winter 1:07:00
5 Folkje Spoelstra 1:07:11
6 Bea van 't Hul 1:10:26
     
  D50+, 10 KILOMETER  
Plts Naam Tijd
1 Marloes Boon 52:03
2 Annelies van der Haar 52:52
3 Ingrid 't Hart 56:20
4 Lineke Knieriem 58:59
5 Loes Jacobs 1:00:30
6 Anneke Root 1:02:39
7 Margryt Oldenhof 1:08:07
8 Sietsche van Gunst 1:14:35

Uitslagen Koude Polderloop 2009

 HEREN, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Rik WolswinkelWoudenberg16:52
2Joshua GroenAmersfoort16:58
3Jamal MalikAmersfoort17:25
4Sven DuitsAmersfoort18:18
5Stefan JansenBunschoten18:53
6Rob ter HaarZwolle18:57
7Frank RuttenAmersfoort19:05
8Arjen MinkBunschoten Spakenbur19:23
9Jasper BikkelBunschoten19:29
10Tom van den BrinkZeewolde19:34
11Hans MelgersNijkerk23:46
12Daan KosterAmersfoort24:14
13Niels VeldmanDoornspijk25:01
14Thomas GeenenNijkerk25:08
15Erik CalisNijkerk26:57
16Erik StofferElspeet27:03
17Bianca van BaarenHoogland28:04
18Jan Klein NegelvoortAmersfoort28:12
19Danny SteenNijkerk Gld33:09
20Juun SteenAmersfoort33:10
    
 DAMES, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Melanie SpruytZeewolde18:33
2Ilonka van den HengelNijkerk19:19
3Sanne SibbaldZeewolde20:11
4Thirza StiphoutVeenendaal22:20
5Yvon van DusschotenNijkerk Gld22:28
6Cora WulfsenNijkerk23:37
7Astrid ReichardtNijkerk23:43
8Marrie BiggliBunschoten23:53
9Monique SchoonNijkerk24:00
10Marleen VerhageHarderwijk26:23
11Klaassien GroeneveldNijkerk27:48
12Djoeke SaaltinkHoogland28:04
13Cisca vd BoomNijkerk28:21
14Trees KosterAmersfoort28:44
15Rinda LozemanNijkerk Gld29:33
16Charlotte RunderkampVaassen29:35
17Eveline ten BrinkNijkerk29:50
18Gerda ElingVoorthuizen29:53
19Berdien BooneNunspeet32:49
20Tine KamphorstNijkerkerveen33:11
    
 H40+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Ronald op der HeijdeAmersfoort17:18
2Peter SchipperHoogland18:11
3Jan KoelewijnBunschoten18:51
4John de VriesNijkerkerveen19:17
5Jan WielingaBunschoten19:37
6Peter de GraafBunschoten21:31
7Mark AllumLelystad UK23:23
8Huib van de BorNijkerk23:30
9Paul van Maanen's-Gravenhage24:50
10Jan WenmaekersApeldoorn25:02
11Wim den BoerLeusden25:41
12Cees VeldmanDoornspijk25:48
13Erik PijnenburgLeusden25:53
14Nigel RileyManchester UK28:25
    
 D40+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Astrid BeertenApeldoorn23:48
2Annette SchraverusNijkerk Gld24:15
3Paula van WijkApeldoorn25:06
4Maria RuizendaalBunschoten25:24
5Agnes AlfrinkNijkerk27:04
6Petra Alkemade's-Gravenhage29:48
7Ilse WeryHoogland31:27
    
 H50+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Abraham de GraafBunschoten21:11
2Teus SmokersZeewolde22:56
3Steven PulLelystad25:32
4Gert WoudenbergNijkerk Gld26:18
    
 D50+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Els GiesLangbroek24:20
2Ria KoorevaarNijkerk25:22
3Michèle UmmelsLeusden29:13
    
 H60+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Piet WassenaarBarneveld21:51
2Henk vd BrinkNijkerk24:10
3Paul GiesLangbroek24:42
4Bart HoeveZeewolde26:09
5Paul KokApeldoorn26:22
6Hans van den BosElburg31:52
7Ad van der DonkWageningen33:27
8Jan de WitApeldoorn35:08
    
 HEREN, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Steven DobbelaereDrongen (VL) Belgie32:38
2Remco GrasmanLuttelgeest33:46
3Wilfred VerhagenWoerden33:58
4Erik van de BroekAmersfoort34:09
5Martijn van RijnAmersfoort35:05
6Sam DrostHoogland35:33
7Henri HarmsenWoerden36:47
8Eelco GoudLelystad37:35
9Randy HendriksLelystad37:38
10Henri van EssenNijkerk39:55
11Jorrit NieuwenhuisAmersfoort39:59
12Leendert FolkersNijkerk41:25
13Mark DoornhofNijkerk41:43
14Bart HanekampVeenendaal42:25
15David van der MeerZeewolde42:26
16P van MontfransNijkerk42:28
17Ruben van BovenNijkerk42:38
18Maurits WillemsenErmelo44:17
19Jan Hessel BoermansAmersfoort44:26
20Marcel vd BovenkampVeenendaal45:55
21Ernesto FräserAmersfoort46:58
22Frank LankhorstNijkerk Gld47:18
23Ben de RuiterVoorthuizen47:31
24M FolkersNijkerk48:39
25Peter KoelewijnBunschoten50:35
26Jaap BeekhuisBunschoten50:35
27Freek de JongLelystad51:08
28Johan MalensteinBunschoten53:27
29graag melden 53:37
30MatthijsNijkerk57:01
31Luuk BarkemaNijkerk Gld57:41
32Willem LamNijkerk58:46
33Sjoerd SieweLelystad58:51
34S CramaAmersfoort1:01:06
    
 DAMES, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Monique DoornekampNijkerkerveen42:49
2Eefke VroemenLeusden45:39
3Leoni AlfrinkAmersfoort45:59
4graag meldenDoesberg46:46
5Inge VersluisErmelo48:26
6Ineke van der KaaijNijkerk49:27
7Therese DoppenbergHarderwijk49:58
8Willeke den DikkenAmersfoort51:05
9Diana BoonenLeusden51:39
10Rianka van de BergNijkerk Gld52:37
11Albertine van LeeuwenNijkerk52:51
12Bianca van GoolHarderwijk52:58
13Rita van der SlootHarderwijk53:41
14Nelleke van OsNijkerk Gld53:50
15Laura IkingNijkerk Gld54:18
16Inge PouwLeusden56:10
17Yvette VlietstraNijkerk56:56
18Dorien van BovenNijkerk57:09
19Wilma vd HorstNijkerk58:46
20Irma SchonewilleErmelo1:00:54
21Anneloes van ArkAmersfoort1:01:46
22Wilma de VriesGroningen1:03:09
23Marjolein van HemertLelystad1:09:45
    
 H40+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Frans DeenenVenray36:41
2Hans RaweeAmersfoort37:08
3Jan ReichardtNijkerk37:21
4Picu van RavenhorstKootwijkerbroek38:00
5Harry van 't VeldNijkerk38:02
6Harrald van HellHerwijnen38:28
7B vd HoornOosterwolde39:09
8Johan PulElspeet39:38
9Wiebe GoodijkVoorthuizen39:52
10Ludger StuijtZeewolde39:57
11MulderNijkerk40:16
12Harm Jaap de WittNijkerk40:18
13Jorgen BestNunspeet41:08
14Eric KuyerNijkerk Gld41:38
15Mario NijlandLelystad41:53
16Evert BonhofNunspeet42:10
17Andre CozijnsenBarneveld42:44
18Jaap PluimAmersfoort42:49
19G BonestrooNunspeet43:24
20Hans van BrummelenBarneveld43:38
21Joop AalbersAmersfoort44:20
22G van het EndeNijkerk45:50
23R van KootSpakenburg45:56
24Frank WeijersZeewolde46:31
25Fred VahleAmersfoort46:33
26Dirk Jan MatthijsseZeewolde46:35
27Jacques BootsmanAmersfoort47:08
28Marc BerghuisErmelo47:13
29Eric van GoolHarderwijk47:14
30Rob van ViegenHerwijnen47:54
31Anton PluimNijkerk Gld48:14
32André SchonewilleErmelo48:54
33Herman HeideveldNijkerk48:59
34Ralph SchuurmanNieuwegein49:07
35Peter VarenkampNijkerk49:13
36Martin GeleedstNijkerk49:39
37Erik BoodNijkerk51:14
38Frank WeryHoogland51:22
39Bram JonkheerNijkerk52:48
40Rikkert van EmousNijkerk Gld53:15
41Jan van VelthovenNijkerk Gld53:16
42Marcel HilhorstBunschoten53:22
43Dries VisNunspeet54:38
44Jacko van der WindtApeldoorn55:10
45Ringo van WijnenNijkerk55:19
46Erik StaalAmersfoort57:30
47Rick BolNijkerk Gld1:03:12
48Frank van GesselHarderwijk1:05:06
    
 D40+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Monique de RoderNijkerkerveen49:04
2Ingrid Jansen't Loo Oldebroek49:40
3Ellen KnopperNunspeet50:02
4Annelies vd HaarErmelo50:11
5Jeannette KleinendorstNijkerk Gld51:24
6Cisca de WeertAmersfoort52:37
7Saskia HenskensDeventer53:17
8Klara BultsmaLelystad53:30
9Eef NagtegaalNijkerk54:23
10Bouke WerkmanHarderwijk54:56
11Marianne PijnenburgLeusden56:10
12Hélène KnoesterSchoonhoven56:26
13Henriet SchagenZeewolde57:47
14Nella VisNunspeet58:54
15Luberthy WithaarNunspeet58:54
16Irma van VeenNunspeet58:54
17Eef van GinkelNijkerk59:15
18Margryt OldenhofErmelo1:00:10
19Anita van VelthovenNijkerk Gld1:00:25
20Greetje BosZeewolde1:01:58
21Gerrie VerlaanZeewolde1:03:15
22Janet GrootkarzijnZeewolde1:03:23
    
 H50+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Wim ElshoutHillegom39:14
2Adrie van GraafeijlandAmersfoort39:50
3Gerard HolAmersfoort41:06
4Henry van de horstZeewolde41:15
5Ruud de BoerLeusden42:17
6Simon van BovenNijkerk42:53
7Abraham de GraafBunschoten Spakenbur43:35
8Hittjo HomanAmersfoort44:22
9Aart GoossensenErmelo44:30
10Hendrie de BruinNunspeet45:32
11H vd BergNijkerk47:42
12Bertus BonhofNunspeet47:55
13Dick de ReusNunspeet48:07
14K NagtegaalNijkerk48:11
15Rudi vd MolenNunspeet49:08
16Bessel WoudenbergNijkerk Gld49:09
17Leo HolEde49:38
18Bert VlijmDoornspijk49:55
19Patricia de VriesEde50:23
20JosAmersfoort51:00
21Jan van der WeideDoornspijk51:40
22R H van den TopPutten51:44
23Jan Antony van HoffNijkerk53:58
24BonenbergNunspeet58:40
25Henk van WijkNijkerk58:45
26Ronald BruinseZeewolde1:01:58
    
 D50+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Buitenwerf AttyNijkerk Gld45:50
2Jolanda SminkAlmere48:19
3Bertha van 't HulOldebroek50:31
4Marlies van GervenLelystad51:41
5Minke OordJoure52:03
6Loes JacobsNunspeet56:05
7Gera van BovenNijkerk57:09
8Marian BagnaijAmersfoort58:50
9Agnes van den BosElburg58:54
10Karin Vesterink_GeubbeLelystad1:00:33
11Pauline van NusZeewolde1:03:24
    
 H60+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Wim OudejansNijkerk42:22
2M KempermanHilversum45:16
3Frank van 't HulOldebroek45:38
4Henk van der HeidenLelystad51:09
5Sjaak MammersteegUtrecht51:11
6A CramaLeidendorp53:00
7G NieuwenhuisAmersfoort53:30
8Hans IkingNijkerk57:44
9B van DonkLelystad1:04:10
10Tiemen AlinkLelystad1:04:10
    
 D60+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Janny Reezigt-PonsteenNunspeet52:34

Zaterdag 4 april 2015 Intersport Meijers Halve marathon van Nunspeet

Link naar foto's vorig jaar :

Linken zie 5km, jeugdloop, 10 km en halve marathon.

Uitslagen via www.uitslagen.nl en foto's gemaakt door Harry van 't Veld

https://picasaweb.google.com/…/HalveMarathonNunspeet2015Jeu…

Startlocatie
Start bij de toren van het transferium : een prachtige route door de natuur op mooie asfaltwegen door het Zandenbos en de Zandenplas, Een loop voor jong en oud. Parkeergelegenheid o.a. bij het station en op de parkeerplaats van het Transferium. Ook parkeren bij, restaurant Joris, zalencentrum de Pineta en bij Brederode, Kuipers als alles vol is.

Voor parcours : Zie parcourskaarten onderaan deze pagina.

Starttijden

14.00 uur start jeugdloop 600 meter 6/7 jaar en 8/9 jaar. 14.10 start jeugdloop 1200 mtr 10/11 jaar en 12/13 jaar jaartallen samen of apart (ligt aan het aantal deelnemers)
14.30 5 km
15.15 1/2 marathon
15.30 10 km

Inschrijven

Inschrijven via www.inschrijven.nl . Incasso vind achteraf plaats. Inschrijven op de dag zelf bij de toren van het transferium aan de Plesmanlaan  tot 15 min voor de start. Hier kunnen de voor-inschrijvers ook hun startnummer ophalen.

Kleedruimte
Iin de gymzaal aan de Winckelweg 37, volg borden vanaf het transferium.

Parkeren
Volg de borden P1 Veluws Transferium, P2 Restaurant Joris en zalencentrum  , P3 Shimano Benelux BV hoofdingang , P4 Jan Kuipers transport en P5 P+R Nunspeet (NS station)

vanaf de snelweg afslag 14 richting Nunspeet

Kosten
Kidsrun 2,50 euro
5km 5 euro
10km 7,50 euro 
1/2 marathon 15 euro

Goede doel : 1 euro per deelnemer gaat naar de stichting AirForYou Voor alle info kijk op www.airforyou.nl

Na inschrijving
op de dag zelf tot 15 min voor je start

Kidsrun : 3,50 euro - 5 km : 6 euro 50 - 10 km : 9 euro - 1/2 marathon 17 euro 50

Herinnering
Een prachtige medaille aan lint gemaakt door Henri vd Horst

Prijzen
1/2 marathon prijzen voor senioren, 40-50 jaar, 50-60 jaar , 60-70 jaar, 70 +  1,2,3,4 en 5 in natura of bonnen

1e 3 heren die binnenkomen op de 1/2 marathon 100-75-50 euro prijzengeld bonus 100 euro voor tijd onder de 1.10

1e 3 dames die binnenkomen op de 1/2 marathon 100-75-50 euro prijzengeld bonus 100 euro voor tijd onder de 1.20

Nieuw parcoursrecord mannen 100 euro en vrouwen 100 euro

Op de 5 km en 10 km nr.1 t/m 3 prijzen  bonnen en prijzen in natura ook in leeftijdsklasses. Bonussen voor parcoursrecord dames en heren 5 km 25 euro en parcoursrecord 10 km dames en heren 50 euro.



Na een aanloopronde van 1,2 km 2 rondes van ongeveer 10 km

Waterposten + stukjes banaan : Op 8 km, 11 km en 18 km Bij warm weer wordt er een extra post ingericht.

link naar het 5 km parcours : http://www.afstandmeten.nl/index.php?id=1291551 5 km parcours is gewijzigd : na een aanlooprondje van 500 meter een ronde van 4,5 km naar en door het zandenbos en via de touristische weg naar het viaduct ,het Vennepad en dan rechtdoor naar de finish. Zonder keerpunt ik denk een sneller parcours.

Uitslagen Flevonicerun 2009

 J, 1500 METER JEUGD  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Lauri HullemanApeldoorn5:27
2Jorn SnaterseZeewolde5:40
3Him de LooperZeewolde5:53
4Tim de VriesAlmere6:13
5Thijs de VriesAlmere7:18
6Tijmen StegemanBiddinghuizen7:21
7Sam van AlfenDronten7:25
8David TimmerZeewolde8:07
    
 M, 1500 METER JEUGD  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anouschka SchroderDronten5:44
2Dagmar van HinteLelystad5:57
3Sarah TimmerZeewolde7:08
4Jitske HoekstraDronten7:25
5Tessa vd MeerZeewolde7:41
6Nynke HoekstraDronten8:26
7Kim vd MeerZeewolde8:35
8Mel BreemhaarDronten11:23
    
 HEREN, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Nick HoogedoornZeewolde16:43
2Gregorio NijboerElburg16:50
3Milan BronsAlmere18:52
4Ton van de BrinkZeewolde19:37
5Marco ScholtenAmersfoort19:52
6Stefan LigthartAlmere20:04
7Daniel WoningKampen25:09
8Job WestphalPutten26:21
9Patrick HoekHarderwijk27:20
10Leon GroumansBiddinghuizen27:44
11Raimond DuinkerkenZeewolde28:13
12L OttenDronten29:16
13Sander HesselBiddinghuizen30:15
    
 H40+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Harry van 't VeldNijkerk18:14
2Jørgen BestNunspeet19:42
3Stephan WestphalPutten22:18
4Henk BeeuwkesApeldoorn22:46
5Johan FeenstraBalk28:20
6Frank van GesselHarderwijk29:23
7Harrie SchipperPutten29:38
8Frank WeryHoogland31:48
    
 H50+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan HankampVroomshoop19:24
2Dirk WigmansVaassen19:40
3Arnold van den BergKampen26:00
4JungermanAlmere26:31
    
 H60+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans van den BosElburg32:18
    
 DAMES, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilse PolTwello16:30
2Sanne SibbaldZeewolde20:02
3Lotte SibaldZeewolde22:15
4Thirza StiphoutVeenendaal23:55
5Lina RiemsdijkAmersfoort24:36
6Therese DoppersbergHarderwijk25:27
7BoschmanElburg25:34
8Rian PostmaBiddinghuizen26:13
9Marleen VerhageHarderwijk28:23
10Charissa van den OsHarderwijk30:10
11Esther RuckAlphen ad Rijn30:20
12M. AnkerBiddinghuizen30:31
13Ingrid MiddelkampZeewolde30:46
14Saskia KlunderLelystad30:53
15Annemarie WoninkHarderwijk31:50
    
 D40+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Irma VermueZeewolde28:41
2Ilse WeryHoogland31:48
3Saskia HermansBalk32:39
4Ingrid PrentDronten32:57
    
 D50+, 5 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Corry MaasdammeAmersfoort29:30
    
 HEREN, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan ScheenstraZuidveen33:57
2Michael LigthartAlmere37:16
3Omar BronsAlmere37:21
4Sven DuitsAmersfoort38:05
5Arjan van de PolTerschuur38:41
6Ricardo RoestenburgAchterveld40:24
7Tense BrunemannAmsterdam Zuidoost42:09
8Rob StegemanBiddinghuizen44:23
9David van der MeerZeewolde44:51
10Henry BlaauwwijkAlmere45:11
11R. de BekkerHarderwijk48:39
12Pieter VermeerBiddinghuizen49:41
13Fabian StormBiddinghuizen50:18
14Erik van der VeenBiddinghuizen51:21
15Arthur AnkerAlphen ad Rijn52:09
16AufdenkampBiddinghuizen
17Thomas HamburgerAlmere53:42
18Edmund JiLelystad55:26
19Bernard van KeekenErmelo56:08
20Mitchel PengelAlmere56:54
21Bjorn BorkentZeewolde57:18
22Ronald Weeren't Harde58:42
    
 H40+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wout MensinkNunspeet36:40
2Ronald op der HeijdeAmersfoort37:44
3Bert van DriestenNijkerk Gld37:58
4Jimmy VenemaHelmond38:02
5Petrus LenesAlmere41:02
6Marco de VriesAlmere42:08
7Ferry SchrijnewerkersZeewolde42:56
8Jan BultmanOldebroek45:33
9Bas TonisZwolle46:14
10Jos VonkMarknesse46:58
11Jörg StensinskiAbcoude47:09
12Wim van der LeijBiddinghuizen48:52
13Herman vd MheenNunspeet48:55
14Roy AgemaApeldoorn50:15
15Anton DobbelaarDronten50:45
16Edwin VelsZeewolde51:04
17Mark AllumChristchurch51:30
18Gunnar vd BergZeewolde53:36
19KnorrenZeewolde53:36
20Ronald SnaterseZeewolde54:04
21Martin van AlfenDronten54:43
22Dolf HamburgerAlmere54:50
23Hans van RiemsdijkAmersfoort55:31
24Geert GielenDronten55:42
25Dries VisNunspeet57:21
26A vd BergEde1:00:26
27Nigel RileyManchester1:02:59
    
 H50+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Guillaume HoskensAmstelveen43:12
2Henk van VeenNunspeet45:16
3Flip NijhoffElburg45:26
4Jan Willem HageErmelo46:15
5Hans v UnenZwolle46:49
6Aad AnkerAlphen aan den Rijn49:58
7Johan van SantenAmersfoort52:19
8Rob VeltmanErmelo56:11
9Dick KorthuisZeewolde1:01:46
    
 H60+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Arnold StoopBiddinghuizen41:37
2Frits LautenbagHattum49:02
3Henk van der HeidenLelystad53:40
4Coen van KeekenErmelo57:11
    
 DAMES, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Ylana van HoutBussum52:00
2Evelyn HendriksElburg53:49
3Marijke LibergZwolle56:37
4Debbie KrijgerHarderwijk56:58
5Rina MeijerinkNibbixwoud57:06
6Maaike BlansjaarAmersfoort57:10
7Yvette VlietstraNijkerk Gld57:33
8Red ChangLelystad58:35
9Erna Weeren't Harde58:38
10Sandra MiddelLelystad59:43
11Kim ZandbergenRoelofarendsveen1:10:59
    
 D40+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Annet BultmanOldebroek46:29
2Miranda KaterLelystad54:55
3evelijn PlasDiemen54:55
4Nadia TheisenLelystad55:32
5Sandra LigthartAlmere55:48
6Monique GielenDronten56:23
7Bouke WerkmanHarderwijk57:02
8Margret MiddelLelystad57:13
9Betsy TermaatErmelo58:33
10Sonja SnaterseZeewolde1:00:30
11Nella VisNunspeet1:03:41
12Irma van VeenNunspeet1:03:41
    
 D50+, 10 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Louise SchaaijHulshorst1:06:44
    
 HEREN, 15 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Koen HenkesZeewolde53:48
2Randy HendriksLelystad54:54
3Martin HendriksElburg57:11
4Alex GrootveldNaarden1:08:56
5Elroy BracellyAmsterdam1:17:30
    
 H40+, 15 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Hans RaweeAmersfoort57:53
2W vd VeldeDronten1:01:18
3Huub van HoutBussum1:04:23
4Harry VeldkampEpe1:04:42
5Frank ProostLelystad1:09:07
6Ronald MoskaArnhem1:11:36
7Menno ReusBovenkarspel1:13:45
8BerghuisErmelo1:15:55
9Carel BoumaBiddinghuizen1:18:43
10J GraumansBiddinghuizen1:20:06
11Rene van StaverenAlmere1:20:14
12A Schuchardt Harde1:23:06
13Jan van VelthovenNijkerk1:23:43
    
 H50+, 15 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jan van ZantvoortAlmere1:04:15
2Jaap LooijenAlmere1:13:55
3Jan Cees VisserAlmere1:26:12
    
 H60+, 15 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Roelof PeppingDronten1:08:10
2Teus ValkenburgScherpenzeel Gld1:08:13
3Bart HoeveZeewolde1:21:07
    
 DAMES, 15 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Marleen VosLelystad1:04:12
2Harriette FoppenBiddinghuizen1:13:37
3Linda TimmerZeewolde1:20:00
    
 D40+, 15 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Angelien JurelAlmere1:20:38
2Anita van VelthovenNijkerk1:29:12
    
 D50+, 15 KILOMETER  
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Willy ZwiepDronten1:23:17

Subcategorieën

Trainingstijden:

Woensdag 19:30-20:30 2 groepen Snelheid/interval Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Zaterdag 09:15-10:15 2 groepen Duur/tempo Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Maandag 19:30-20:30 1 groep Duur/tempo vrijblijvende training Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Nijkerk
         

Trainingstijden: 

Donderdag19:30-20:30In overlegDuurloopWiltsangh

Maandag 19:30-20:30 4 groepen Snelheid/interval Veluws Transferium
Zaterdag 09:15-10:15 1 groep Duur/tempo duur Veluws Transferium
Zaterdag 10:35-11:35 Startersgrgroep   Veluws Transferium

 

Omroep EVA in Amersfoort heeft in Vathorst tijdens de vakantie training opnames gemaakt. Komt t.z.t. op de website.

 

Trainingstijden:

Dinsdag 21:00-22:00 2 groepen Snelheid/interval Naast Vathorstcollege sporthal ICOON
Donderdag 21:00-22:00 2 groepen Duur/tempo duur Naast Vathorstcollege sporthal ICOON

 

 

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Harderwijk
         


 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.