Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

onze loopgroepen

Loopgroep 2000

Uitslagen Zandenplasloop 2010

HEREN, 5 KM
PltsNaamTijd
1Andre Plette16:47
2Joshua Groen17:20
3Tom vd Brink17:58
4Nitin Klapwijk18:37
5Bert de Boer18:38
6Frank de Graaff19:35
7Johan Kanis19:40
8Evert van Tol19:43
9Tjade Looman19:57
10Daniël Gouw20:00
11Steven van Voorst20:15
12Rik Wolswinkel20:17
13Robin Baars20:39
14Jasper Schouten21:33
15Jan van de Beel21:34
16Agnus Gerringa21:47
17Jordy van maanen22:22
18R de Bekker23:35
19Henk Koelewijn24:34
20Eric Noorderijk24:46
21Jans Drost24:57
22Berry Dorfer25:03
23Wouter van Hekeren25:03
24Emile Mensink25:20
25Frederik Diters25:22
26Matthijs Kist26:37
27Patrick van der Meijde26:39
28Herman Kroneman26:49
29Daniël Scholts26:50
30Taco Tijsse28:13
31Alex Koning28:25
32Olaf Reimus28:26
33Jacob van den Berg28:43
34Henk Pluim29:53
35Dirk vd Streek30:19
DAMES, 5 KM
PltsNaamTijd
1Sanne Sibbald20:16
2Gerline Crediet22:36
3Thirza Stiphout22:50
4Janita Crediet23:04
5Sarah Scholts26:52
6Everine de Vries26:52
7J van Zonneveld27:33
8Christina vd Kamp28:06
9Alja Engel28:07
10Petra vd Brake28:36
11Moniek Vrielink28:53
12Ethel Stokvis - Gans29:13
13Mariel Poel29:19
14Marisha Bunt29:21
15Ilse van 't Hul29:22
16Kirsten de Kok30:08
17J van Beekhuizen30:20
18Fenny van Looijengoed30:30
19Elsje Goudzwaard30:32
20S M Drost31:22
21Petra Meijer31:31
22Colette Harteveld32:26
23Wiarda Otten32:28
24Mieke vd Ruitenbeek32:29
25Nicole Lambrix32:53
26Mascha van de Streek33:12
27Annelinde Schoonhoven33:17
28Mendel de Kok33:17
29Gerina Haverkamp33:33
30Eke Holwerda33:46
31Daphne de Jong34:39
32Chantal Teunissen34:42
33Johanna Polinder35:48
34Annedien van Ouwendorp37:37
35Sylvia Pluim44:06
H40+, 5 KM
PltsNaamTijd
1Peter Schipper18:04
2Lex Frentz19:11
3Marten Bolt20:11
4Freddy Fliers20:51
5Maarten Keijzer21:18
6Jan Henk aan het Rot21:41
7Gerrit vd Velde25:25
8Huizenga25:32
9Chrisitaan Everhardus26:15
10Bert Geerlings27:23
11Michiel van Olst28:02
12Bert van Splunter28:30
13G Vroemen28:44
14Henk van 't Hul29:18
15Evert Lichtenberg32:41
16Henk van Grevengoed34:56
D40+, 5 KM
PltsNaamTijd
1Gertine Brummel27:49
2Janny Uitslag28:01
3G van Weeghel28:14
4Claudia Schakelaar29:12
5A Strijkert30:20
6Lianna Huizinga30:20
7Edith Kroon32:14
8Monique van der Borg33:08
9Madeleine de Kok33:17
10Brigitte Lammens33:29
11Petra van Essen33:38
12Jenet van Engelen33:39
13Inge Geurts33:51
14Adrie Everhardus40:03
15Janneke vd Streek44:17
H50+, 5 KM
PltsNaamTijd
1Hans Rawee18:34
2Ludger Stuijt19:00
3Fred Riezebos20:14
4Erik Polman20:54
5Jan de Krugt23:06
6K Crediet23:11
7Steven Pul24:01
8Klaas Cloo24:41
9Jaap Frens25:09
10Theo Wassink26:48
D50+, 5 KM
PltsNaamTijd
1Helma Boone26:31
2Heleen van Hilten Fidd30:31
3Marjan Timmermans31:39
4Sietsche van Gunst31:57
5Nelleke Kroon32:13
6Ruth Hop32:59
7Caro Cloo33:31
8Ria van Ede33:45
H60+, 5 KM
PltsNaamTijd
1Arnold Stoop20:46
2Dick Doornenbal23:55
3H Juffer26:35
4Jan Willem van Ede30:23
5Evert van 't Slot31:56
6Hans van den Bos32:20
7C Bouw35:08
8Jan de Wit35:29
D60+, 5 KM
PltsNaamTijd
1Ina Nieuwenburg26:51
2Gerda van de Streek31:05
3Prissy Vierhout32:56
H70+, 5 KM
PltsNaamTijd
1Piet Berende28:15
2Dirk Ruighaver33:02
HEREN, 10 KM
PltsNaamTijd
1Wilfred Verhagen33:05
2Koen Henkes34:39
3Rik Wolswinkel35:28
4Jensen Kwakkel35:46
5Martijn Schakelaar35:59
6Erwin Akkerman36:14
7Gerben van der Jagt36:28
8Henri Harmsen36:29
9Mark Hakbijl36:35
10Aarnout Huijssoon36:47
11Sven Duits37:08
12Jeroen Bonhof37:31
13Harold Kruidhof37:46
14Rob ter Haar38:09
15Eelco Goud39:16
16Jaap Swijnenburg39:42
17Marco Scholten39:43
18Maarten v Triest40:08
19Manolito Hulsebos40:14
20Hans Vlijm40:20
21Henri van Essen40:33
22David van der Meer40:41
23Leroy Olthof40:43
24Marco Frens40:46
25Ruben van Boven42:03
26Henry Blaauwwijk42:20
27Rogier Scherpbier42:23
28Thomas42:41
29Alfred Beens43:01
30Ben de Ruiter43:17
31Janko van Arken43:34
32Remco van Hussel44:05
33H vd Gronden44:12
34graag melden44:51
35Freed de Jong45:27
36Gerad van Asselt46:06
37Simon Kok46:10
38Erik Zogers46:13
39Arnoud Dokter46:51
40Henry de Jong47:24
41Wim Kok47:28
42Rene Frost48:02
43Jaap Morgenstern48:13
44Sander van Woerdekom48:15
45Corstiaan Schuld48:52
46Arjan Spiering48:59
47Johannes Westerink49:09
48Jan Dunnink49:17
49Sjoerd Spoelstra49:56
50Rob Kroon50:12
51Vos50:59
52Marc Morgenstern52:14
53Gert Jan Breman52:15
54Jesse Overbosch52:21
55A Zijlstra52:44
56Pieter Kok55:05
57Erik Biemond56:21
DAMES, 10 KM
PltsNaamTijd
1Ilonka vd Hengel38:49
2Melanie Spruijt39:45
3Marleen Vos40:53
4Rozemarijn Swijnenburg44:02
5Irene Kok47:50
6Ingrid Jansen49:54
7Alice v Asselt Noordma50:31
8Erica van de Peppel50:41
9Dorien van Boven51:03
10Rianka van de Berg51:48
11Anette Westerink52:15
12Merel Goossensen52:27
13Ellen Teule52:39
14L vd Haar52:54
15Colinda Docter53:08
16Jelke Schouten53:09
17Rolien Jonker53:33
18Carin Schipper53:49
19Ineke Klarenbeek55:12
20M van der Kroft55:13
21Yolanda Koordes56:21
22Willeke den Dikken58:13
23Diane Kleine58:59
24Henriëtte Kuiper59:07
25Branda Ten Wolde1:00:31
26Monique Bos1:00:43
27Chantal Dijkgraaf1:01:28
28Joland Pap1:04:04
29Graag melden1:04:08
30Margriet Pronk1:04:21
31El Vis1:04:46
32Wendy Stefels1:05:54
33Marianne Kroon1:06:14
34Marjolein van Hemert1:09:27
35Henrike van Baren1:16:24
H40+, 10 KM
PltsNaamTijd
1Wout Mensink35:21
2Bennie Thunker35:58
3Ronald op de Heide36:08
4Jan-Pieter Mondria36:13
5Henk Uitslag36:15
6Harry van 't Veld36:58
7Petus Lenes38:24
8Richard van de Brink39:08
9Johan Pul40:39
10Hans de Graaf41:40
11Marco Kalee41:54
12Leonard Ruyter42:05
13Louis Bouwmeester42:09
14Henri Plender42:19
15Gijsbert Geluk42:43
16Bert Wijnhoud42:49
17Gijs Bonestroo42:51
18John Baars43:07
19H van Asselt43:07
20Jorgen Best43:26
21H de Zwaan43:50
22Harry Veldkamp44:06
23Dingo Kist44:20
24Mike Kleinlugtebeld44:22
25Piet Mosterd44:48
26Eric van Gool44:52
27Hein Frens45:40
28Jan Kerssies45:54
29Robert de Bruijn45:54
30Janno Schouwenburg46:00
31M van den Berg46:44
32Hagenbeek46:50
33Harm Dunnink46:51
34Andre Kooi46:55
35J van Unen47:04
36Henk Kruithof47:05
37Theo van Steeg47:16
38Andre Heijkamp47:36
39Fred Kuiper48:30
40Jan Pluim48:37
41Ory Ageman49:02
42Marco Vos49:03
43André Schonewille49:24
44Cor Ax49:26
45Ernst Kruize49:58
46Frans van Rooyen50:11
47Marco van Rooyen50:11
48Jan Frens50:24
49Cees Veldman50:37
50Freddy Fliers50:50
51Rikkert van Emous50:51
52Rinse de Valk51:28
53Aalt van het Goor51:32
54Gerard van den Brink52:07
55Hans Vliem52:09
56Robert Klerks52:10
57Douwe Rijpstra52:12
58Marco Harberink52:48
59Erik Berendsen52:53
60Gilles Kok54:33
61Nico Utberg55:00
62C Brouwer55:21
63Gerard Nijmeijer55:27
64Rick Snijkder55:30
65Frank Renier van Gesse56:29
66Hans Bolk56:43
67R Poort59:24
68Han Willemsen1:04:34
69Martin Loohuizen1:04:34
D40+, 10 KM
PltsNaamTijd
1Irma Heeren36:38
2Polly Nkambi38:59
3Jolande Hendrikse44:27
4Karin Lokhorst49:15
5Marian Jellema49:33
6Marijke de Bruin49:33
7Liesel Feldkamp49:55
8Sonja Kerkdijk49:56
9Ellen Knopper50:45
10Astrid Beerten51:01
11Annemarie van houwelin51:50
12Miranda Kater56:35
13Lilian Cassee56:53
14Irma van Veen57:16
15Anneke Kneppers57:19
16Akkie van Wezep57:49
17Gerda vd Hof58:27
18Margryt Oldenhof59:18
19Elly Lichtenberg59:22
20Hetty Mensink59:33
21Margret Pesch1:00:11
22Gretha van der Perk1:00:12
23Anita van Velthoven1:00:20
24Annet Frens1:00:31
25Josephine Hoff1:00:44
26Marianne Eelman1:01:14
27Hannie Dijkhuis1:01:40
28Tineke vd Berg1:02:50
29D Grimaldi1:04:34
30Addie van den Hoek1:04:34
31Carolien van Middelaar1:04:37
32Irma Schonewille1:06:08
H50+, 10 KM
PltsNaamTijd
1Hans Rawee38:28
2Jan Hollak38:44
3Ruud Kok38:45
4Jan Schaafsma40:20
5John de Vries40:20
6Jon Naberhuis41:23
7A Verhoef41:35
8Henry vd Horst42:17
9Henk Jan Kamerbeek43:15
10Simon van Boven43:18
11Aart Goossensen43:31
12Gerrit Zoet43:45
13Jan Stolker43:47
14Peter de Graaf43:53
15Jan Bakker44:25
16Hendrik Jan Korterink44:44
17Albert Holtland44:51
18Barry Mostert44:54
19Snelderwaard45:20
20Gerrit Kroes45:28
21Fake Schonewille45:28
22Dick de Reus45:46
23Adri Bonhof45:47
24Bert Vlijm46:15
25Dick van Engelen46:21
26J van der Meer46:32
27Bertus Bonhof46:42
28Hans Rouwhorst46:56
29Aad van Arken47:11
30Hendrie de Bruin47:35
31Henk Horst47:40
32Aalt Vis47:48
33Rudi vd Molen48:23
34Jaap vd Kolk48:34
35Jan van der Weide49:27
36H van Gelder49:37
37Erik Heidekamp49:43
38Nemi van der Reest49:55
39Aalt Boeve50:29
40Henk Hogen50:31
41Jan Cees Visser50:39
42Zijlstra50:48
43Ad Huskens51:49
44Bertus Otten51:50
45Henk Overbosch52:03
46G de Boer53:06
47Rob Veltman53:07
48Paul Lindhout53:42
49Henk de Zwaan53:45
50Jan van Velthoven54:01
51G ter Heerdt54:26
52Martin Hoogendoorn54:37
53Johan van Santen54:38
54Peter de Bolster54:46
55Kees Schutte54:51
56Piet Utberg55:00
57J Kneppers57:30
58Hans Bonenberg1:02:10
D50+, 10 KM
PltsNaamTijd
1Marijke Kroonv45:46
2Henriette Taartmans49:48
3Annelies vd Haar50:38
4Ingrid Jansen50:49
5Rein Wijnia Kwant51:55
6Marlies van Gerven53:02
7Hilly Baalen55:47
8Harriet Jepma56:05
9Ria Kok57:09
10Agnes van den Bos57:16
11Evert vd Brink58:38
12Harmpje de Jong58:39
13Joke Besselsen59:19
14Karin Vesterink59:52
15Marijke Heijdra1:02:12
16Alie Frens1:04:34
17Erie ten Brinke1:06:13
18Leide van Oene1:07:36
H60+, 10 KM
PltsNaamTijd
1Drikus Haalboom39:36
2Albert Boschman43:14
3Piet Wassenaar43:40
4Jacaques Merx44:26
5Roelof Pepping44:43
6Henk van der Heiden48:06
7Willie Koudenburg49:01
8Frits Lautenbag49:16
9Jan Boelema50:35
10Paul Kok51:41
11Bernard Dekker51:58
12Hans Spiering54:41
13Bart Hoeve56:13
14Barry van Donk1:05:40
D60+, 10 KM
PltsNaamTijd
1Trees Blaauw-Kram53:18
2Aletta Evertse56:36
3Hermien Kleine56:45
H70+, 10 KM
PltsNaamTijd
1A Grimaldi1:01:55
2Tiemen Alink1:05:40

Uitslagen Stadsloop Hattem 2010

J1011, 2 KM jeugdloop   
PltsNaam Tijd
1Richard MeulemanKampen7:36
2Marnik WestrikHattem7:54
3Sander KlaassenWierden7:57
4Thomas HoogersHattem8:10
5Sven TellegenHattem8:31
6Sander KloosterzielZwolle8:42
7Christan van de ZielHattem9:20
8Nathan van 't LandHattem9:34
9Sverre OosterhaanZwolle10:47
    
M1011, 2 KM jeugdloop   
PltsNaam Tijd
1Leianne WijnhoutHattem9:39
2Lisette van EsHattem10:00
3Annemei EshuisHattem10:43
4Eline GroenwoldHattem11:46
5Nicole OudhofHattem12:24
6Christine van DijkHattem13:17
7Ambei WoltersHattem13:29
    
J1213, 2 KM jeugdloop   
PltsNaam Tijd
1Tijmen PelHattem7:28
2Twan WildeboerHattem8:13
3Timo van 't EndeWapenveld10:17
4Ruben van DierenHattem11:45
    
M1213, 2 KM jeugdloop   
PltsNaam Tijd
1Anne MeibergHattem8:43
2Melissa KinketHattem9:46
     
heren, 4KM   
PltsNaam Tijd
1Harry HengelSliedrecht12:26
2Ton BerghoutApeldoorn13:05
3Hans RaweeAmersfoort13:42
4Hans van DrielApeldoorn14:09
5Peter BieshaarScherpenzeel14:39
6Jan BieshaarScherpenzeel14:52
7Berend vd ZwaanHattem15:21
8Sander van den TillaarEnschede15:24
9R van WalderveenHattem18:18
10Arend BronkhorstHattem21:15
11Frans de BodeGouda23:12
    
dames, 4KM   
PltsNaam Tijd
1Ilonka vd HengelNijkerk14:42
2Jessica BronkhorstEnschede16:12
3Marie KleinHattem16:35
4Anniek KloosterzielZwolle17:08
5Else Ter HaarZwolle17:09
6Jennie BraamskampRouveen18:12
7Carin t'SasHattem19:03
8Yvonne BrummelHattem20:20
9Lysanne van OeneHattem22:22
10Ten HaveHattem24:58
11Danielle van der HorstHattem24:58
    
heren, 10KM   
PltsNaam Tijd
1Tonnie StoutenApeldoorn33:46
2Rene PoppeWijthmen33:55
3W de WeerdtHattem34:10
4Bas MekkingVeessen34:22
5Joris van de MeentHeerde34:59
6Martijn van RijnAmersfoort35:09
7Rik WolswinkelWoudenberg35:30
8Martijn SchakelaarHattem35:33
9Hans van RenselaarHattem35:55
10Mark HakbijlZwolle36:35
11Niels MulderijZwolle37:55
12Martijn DekkerDalfsen39:02
13Erik de RuiterHattem41:12
14Ruud de BoerLeusden41:31
15Erwin van DalenKampen41:48
16Wiebe van der MeulenHattem42:20
17Albert TimmermanStaphorst42:25
18Everhard van den HoekZwolle43:06
19Henk DoorneboschZwolle44:08
20Yousseff MehkchaneLelystad44:55
21Michel MelenhorstZwolle44:58
22Patrick NijmeijerZwolle46:51
23Dries KnolHattemerbroek47:36
24Loe MeelenhorstHattem48:12
25Tjerk t'SasHattem48:45
26Ben BilderbeekApeldoorn49:29
27Ron WilemsenHattem50:16
28Henk UringaHattem51:55
29Gerrit SchuitemaEmmen51:57
30Willem Bakker SchutZwolle52:20
31Henri FreieZwolle53:55
32H PootHeerde56:31
    
dames, 10KM   
PltsNaam Tijd
1Melanie SpruijtZeewolde36:48
2Cara KloosterzielZwolle42:58
3Judith van HollandZwolle50:24
4Erna van Es-KeenWezep50:29

Uitslagen Herfstloop 2010

  DAMES, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Sanne Sibbald Zeewolde 20:31
2 Annelies Breet Dronten 24:34
3 Nicole Oltmanns Zwolle 26:57
4 Frida Smit Lelystad 29:00
5 Silvia Fokkens Lelystad 29:10
6 Diana Nentjes Lelystad 29:10
7 Karina  Groen Lelystad 29:10
8 Dorith Wielinga Lelystad 29:41
9 Nathalie Smith Lelystad 31:47
10 Inge de Pee Lelystad 32:09
11 Judith van den Hengel Lelystad 32:40
12 Froukje Mosselaar Lelystad 33:43
13 Anne van der Veen Lelystad 34:04
14 Chantal Teunissen Lelystad 34:15
15 Ina de Wolf Lelystad 34:15
16 Joke de Pee Lelystad 34:32
17 Maaike van der Veen Lelystad 34:55
18 Nijnke Scholtens Lelystad 35:52
19 Daphne de Jong Lelystad 35:56
20 Lynsey Bander Lelystad 35:57
21 Marlies vander Veen Lelystad 38:32
22 Annet Noorman Lelystad 38:53
23 Nathalie Dussel Lelystad 38:54
24 Renate Lieflijn Lelystad 38:58
25 Jacky Siemens Lelystad 39:44
       
  HEREN, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Rik Wolswinkel Woudenberg 16:39
2 Simon Visser Kampen 16:42
3 Bas van Beek Epe 16:48
4 Jeroen Verboom Amersfoort 16:53
5 Stefan Breet Dronten 17:15
6 Tom vd Brink Zeewolde 17:59
7 Rob ter Haar Zwolle 18:24
8 Sjoerd telkamp Almere 19:02
9 Evert van Tol Zeewolde 19:55
10 Robin Baars Nunspeet 21:13
11 Dave de Vries Lelystad 21:32
12 Erik Oevering Nagele 21:44
13 Justin van Zanten Zeewolde 23:05
14 Jordy van Maanen Zeewolde 23:07
15 David Kuilboer Dronten 24:52
16 Sjaak Ridder Dronten 26:47
17 Harrie Holwerda Lelystad 27:42
18 Tim Mulder Lelystad 28:56
19 Halil Dogan Lelystad 34:00
       
  D40+, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Hetty Mensink Nunspeet 28:20
2 Marjolein Brandt Lelystad 28:41
3 Anneke Aaldertsz Lelystad 29:55
4 Antje Nauta Lelystad 33:44
5 Gerdien Kerssies Lelystad 34:38
6 Gea van de Broek   36:35
7 Angelique Buitenhuis Harderwijk 38:01
8 Ada Zijl Lelystad 38:32
9 Agnes de Vries Lelystad 40:15
       
  H40+, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Bennie Thunker Kampen 17:27
2 Gerard Kroes Oldebroek 17:53
3 Jan Henk van het Rot Zeewolde 21:58
4 Raymond van Dam Harderwijk 24:05
5 Herman Stad Lelystad 25:55
6 Frank Proost Lelystad 29:10
7 Ron de Wildt Lelystad 29:31
8 Arjen de Vries Lelystad 29:42
9 Dhr Lieflijn Lelystad 31:09
10 Tom Nauta Lelystad 32:36
       
  D50+, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Greetje Houwen Lelystad 29:13
2 Mathilde Berkvens Lelystad 34:25
3 Odette de Jong Lelystad 38:53
       
  H50+, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Kees van Wijh Lelystad 23:21
2 Steven Pul Lelystad 23:48
3 Jan Willem Scholten Lelystad 26:22
4 Ronald Teeuwsen Lelystad 35:52
       
  D60+, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Gery van Beek Lelystad 30:49
2 RH de Bruin Lelystad 32:21
       
  H60+, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 HJG de Bruin Lelystad 31:22
2 Hans van den Bos Elburg 31:50
3 Hans de Jong Lelystad 37:13
       
  H70+, 5 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Piet Berende Dronten 28:57
2 Tiemen Alink Lelystad 31:55
3 Dirk Ruighaver Nunspeet 33:07
       
  DAMES, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Marleen Vos Lelystad 39:44
2 Jacolien Kapitein Tollebeek 43:05
3 Willie Sinke Urk 49:39
4 Erica van de Peppel Elspeet 52:29
5 Annika Diebrink Almere 54:04
6 Bianca van Gool Harderwijk 54:16
7 Wendy van Maldegem Lelystad 59:45
8 Patricia Bosma Lelystad 59:51
9 Leonie Posthumus Lelystad 1:00:14
10 Mascha Notohadinegoro Lelystad 1:02:21
11 Marjolein van Hemert Lelystad 1:12:46
       
  HEREN, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Koen Henkes Zeewolde 34:19
2 Martijn van Rijn Amersfoort 35:30
3 Erik van den Broek Amersfoort 36:52
4 Aarnout Huijssoon Elburg 37:18
5 Gabor van den Berg Lelystad 38:50
6 Harald Huijssoon Nijverdal 38:57
7 Eelco Goud Lelystad 39:44
8 Marco Scholten Amersfoort 39:46
9 Manuel Hofman Lelystad 39:59
10 Daniël Gouw Kampen 40:17
11 Ramon Hofman Lelystad 40:19
12 David van der Meer Zeewolde 40:58
13 Henry Blaauwwijk Almere 41:36
14 Taco Visser Lelystad 42:08
15 Ruben Dol Zwolle 42:22
16 Coen van der Toorn Lelystad 42:37
17 Martijn van Stee Lelystad 42:46
18 Jurgen Wijnruit Lelystad 42:52
19 Freek de Jong Lelystad 44:21
20 Bastiaan Winkelaar Kampen 44:24
21 Peter Wijnands Lelystad 44:56
22 Henry de Jong Lelystad 46:24
23 Jeffrey van den Berg Lelystad 47:20
24 Arnoud Dokter Heerde 48:44
25 Gerbert Pleyter Oosterwolde 48:53
26 Cor Berlee Lelystad 48:57
27 Edwin Odink Lelystad 49:46
28 Vincent ter Weijden Lelystad 50:23
29 Gert-Jan Breman Nunspeet 50:40
30 Daniel Dijst Almere 53:06
       
  D40+, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Jolande Hendrikse Lelystad 44:56
2 Maaike Berkvens Lelystad 45:32
3 Marian Jellema Lelystad 49:51
4 Ellen Knopper Nunspeet 51:49
5 Nadia Theisen Lelystad 51:51
6 Miranda Kater Lelystad 54:14
7 Annet Frens Nunspeet 55:40
8 Irma Wijnands Lelystad 56:09
9 Irma Schonewille Ermelo 58:36
10 Marianne Eelman Lelystad 58:59
11 Nella Vis Nunspeet 1:00:15
12 Mieke Gerritzen Lelystad 1:00:31
13 Deja Bosch Nunspeet 1:00:49
14 Anita van Velthoven Nijkerk Gld 1:01:16
15 Martine van IJzendoorn Lelystad 1:03:05
       
  H40+, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Wout Mensink Nunspeet 35:15
2 Randy Hendriks Lelystad 36:40
3 Petrus Lenus Almere 37:08
4 Harry van 't Veld Nijkerk 37:47
5 Fred Dijkstra Emmeloord 38:22
6 Frans Breet Dronten 38:40
7 Auke Schievink Almere 38:59
8 Hans Gommers Lelystad 39:44
9 Marco Kalee Nijkerk Gld 40:21
10 Erwin Dol Dronten 40:26
11 Keimpe Reitsma Lelystad 41:17
12 Evert Bonhof Nunspeet 41:20
13 Harry Veldkamp Epe 41:21
14 John Baars Nunspeet 42:15
15 Johan van Tol Dronten 43:28
16 Erik Bezema Lelystad 44:55
17 Adri Bonhof Nunspeet 45:57
18 Janno Schouwenburg Ermelo 46:14
19 Marc van den Berg Zeewolde 46:50
20 Theo van Steeg Zeewolde 46:51
21 Gert-Jan Hogeveen Lelystad 47:31
22 André Schonewille Ermelo 47:57
23 F. Kuiper Nunspeet 48:16
24 Robert van Lemmeren Almere 48:17
25 Cor Ax Nunspeet 49:04
26 John de Boer Lelystad 51:47
27 Rob Scheeres Lelystad 52:31
28 Nikita Eyra Almere 52:37
29 Jan van Velthoven Nijkerk Gld 54:44
30 Dries Vis Nunspeet 57:38
31 Michel Kroesen Lelystad 1:03:21
       
  D50+, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Marijke Kroon Vinkeveen 46:02
2 Ingrid Jansen 't Loo Oldebroek 50:42
3 Marlies van Gerven Lelystad 51:29
4 Loes Jacobs Nunspeet 57:18
5 Karin Vesterink-Geubbe Lelystad 58:59
6 Connie Benjamin Lelystad 1:00:06
7 Agnes van den Bos Elburg 1:00:14
8 Tineke van der Toorn Lelystad 1:12:47
9 Ansink Lelystad 1:15:13
       
  H50+, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Hans Rawee Amersfoort 37:27
2 John de Vries Nijkerkerveen 40:19
3 Jan Schaafsma Zeewolde 40:19
4 Henry vd Horst Zeewolde 42:41
5 Kees Meewisse Dronten 43:08
6 Eiltjo Noordman Lelystad 43:18
7 Hendrie de Bruin Nunspeet 44:48
8 Paul Smeenk Lelystad 44:53
9 Bernard van Rassel Lelystad 45:41
10 Dick de Reus Nunspeet 46:01
11 Bertus Bonhof Nunspeet 46:08
12 Gerrit Mulder Harderwijk 47:38
13 Aalt Vis Hulshorst 48:08
14 Henk Vis Nunspeet 49:05
15 BJ Mulder Oldebroek 50:04
16 Jan vd Weide Doornspijk 52:06
17 Henk de Zwaan Nunspeet 53:54
18 Albert Schraal Urk 55:05
19 Duvekot Lelystad 1:04:31
       
  D60+, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Tjitske Kooistra Lelystad 49:03
       
  H60+, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Piet Wassenaar Barneveld 42:58
2 Henk Kooistra Lelystad 43:29
3 Hans Harmsen Lelystad 44:23
4 Roelof Pepping Dronten 45:15
5 Henk van der Heiden Lelystad 47:17
6 Ron van Weezep Lelystad 49:35
7 Ed Aalpol Lelystad 54:17
8 Bart Hoeve Zeewolde 54:47
9 Barry van Donk Lelystad 1:03:26
       
  H70+, 10 KILOMETER    
Plts Naam Woonplaats Tijd
1 Willem Landman Lelystad 47:47

Subcategorieën

Trainingstijden:

Woensdag 19:30-20:30 2 groepen Snelheid/interval Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Zaterdag 09:15-10:15 2 groepen Duur/tempo Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Maandag 19:30-20:30 1 groep Duur/tempo vrijblijvende training Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Nijkerk
         

Trainingstijden: 

Donderdag19:30-20:30In overlegDuurloopWiltsangh

Maandag 19:30-20:30 4 groepen Snelheid/interval Veluws Transferium
Zaterdag 09:15-10:15 1 groep Duur/tempo duur Veluws Transferium
Zaterdag 10:35-11:35 Startersgrgroep   Veluws Transferium

Omroep EVA in Amersfoort heeft in Vathorst tijdens de vakantie training opnames gemaakt. Komt t.z.t. op de website.

 

Trainingstijden:

Dinsdag 21:00-22:00 2 groepen Snelheid/interval Naast Vathorstcollege sporthal ICOON
Donderdag 21:00-22:00 2 groepen Duur/tempo duur Naast Vathorstcollege sporthal ICOON

 

 

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Harderwijk
         


 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.