Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

onze loopgroepen

Loopgroep 2000

Eindstand Clubcompetitie 2014

Opmerkingen kunnen gestuurd worden richting .

Zie Eindstand Clubcompetitie 2014.

(Adobe Reader noodzakelijk, installeer)

Aansluitend op zaterdag  20 december bij de Camping de Tol prijsuitreiking 1e 5 per klasse alleen in de klasse 40-50 mannen en 50-60 mannen de 1e 10 na crossloop 1 ronde= 4,5 km, of 2 rondes = 9 km of 3 rondes =13,5 km met erwtensoep na afloop. Voor alle leden!!!! Voor de 1e binnenkomende loper en loopster op de 9 km is er een beker aangeboden door Loopsport2000 Tevens wordt de duim van medewerker van het jaar uitgereikt.

Clubrecords

Dames          
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
coopertest Annemiek Veenkamp Zeewolde 3061m 01-05-2005 Harderwijk
3000m Melanie Spruijt Zeewolde 10.03 09-07-2010 Utrecht
5 km
Melanie Spruijt
Zeewolde
17.30
07-05-2010
Utrecht
5 km weg Melanie Spruijt Zeewolde 17.48 16-05-2010 Nijmegen
10 km Melanie Spruijt Zeewolde 36.48 30-04-2010 Hattem
15 km Melanie Spruijt Zeewolde 57.36 07-02-2010 Bussloo
16,1 km Melanie Spruijt Zeewolde 1.03.15 09-01-2009 Woudenberg
21,1 km Melanie Spruijt Zeewolde 1.21.15 19-12-2009 Dronten
25 km          
30 km Simone Zoet Nunspeet 2.43.58
06-03-2016
Vorden
marathon Melanie Spruyt Zeewolde 2.58.51 11-04-2010 Rotterdam
           
Dames 40-50          
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
3 km Brenda Raadschelders Nunspeet 13.14 13-04-2017 Zwolle
5 km Brenda Raadschelders Nunspeet 22.26 09-03-2017 Zwolle
10 km Nadia Brand Nunspeet
44.15
12-12-2015
Nijkerk
15 km Nadia Brand Nunspeet 1.08.36 15-11-2015 Nijmegen
16,1 km Nadia Brand Nunspeet 1.13.12 07-02-2016 Apeldoorn
20 km -- -- -- -- --
21,1 km Nadia Brand Nunspeet 1.39.35 06-2015 Zwolle
25 km Simone Zoet-- Nunspeet-- 2.17.21-- 07-02-2016-- Apeldoorn--
30 km Simone Zoet Nunspeet 2.43.58 06-03-2016 Vorden
marathon Inge Bommezijn Vathorst 3.42.38 09-10-2016 Eindhoven
           
Dames 50-60          
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
coopertest -- -- -- -- --
5 km Tineke Schipper Nunspeet 23.28 08-11-2008 Nunspeet
10 km Attie Buitenwerf Nijkerk 46.39 08-09-2007 Nijkerk
15 km Tineke Schipper Nunspeet 1.16.14 16-11-2008 Nijmegen
16,1 km Attie Buitenwerf Nijkerk 1.21 21-09-2008 Dam tot Dam
20 km -- -- -- -- --
21,1 km Annemiek de Goede Zeewolde 1.47.37 09-10-2011 Hoge Veluwe
25 km -- -- -- -- --
30 km Ingrid 't Hart Nunspeet 2.51.19 25-9-2011 Almere
marathon Annelies vd Haar Ermelo 4.00.37 07-03-2010 Barcelona
           
Dames 60+          
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
coopertest          
5 km Ina Nieuwenburg Nijkerk 26.51 21-11-2010 Zandenplasloop
10 km Trees Blauw Nijkerk 53.18 21-11-2010 Zandenplasloop
15 km Trees Blauw Nijkerk 1.24.27 21-11-2010 Nijmegen
16,1 km Trees Blauw Nijkerk 1.38.18 07-01-2012 Woudenberg
20 km          
21,1 km Trees Blauw Nijkerk 1.59.07 18-09-2011 Hoogland
25 km          
30 km          
marathon Ina Nieuwenburg Nijkerk 4.50.07 11-04-2010 Rotterdam
           
Heren          
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
coopertest
André Vegers
Zeewolde
3521m
04-06-2003
Harderwijk
3km Koen Henkes Zeewolde 9.17 04-05-2012 Utrecht
5 km Koen Henkes Zeewolde 15.55 11-05-2012 Amersfoort
10 km Koen Henkes Zeewolde 32.47 11-03-2012 Zeewolde
15 km Koen Henkes Zeewolde 50.40 01-09-2013 Laren
16,1 km Koen Henkes Zeewolde 54.23 04-01-2014 Woudenberg
20 km Wout Mensink Nunspeet 1:14.18 06-03-2011 Alphen a/d Rijn
21,1 km Koen Henkes Zeewolde 1.12.09 16-03-2014 Drunen
25 km Wout Mensink Nunspeet 1.43.19 xx-xx-2008 Veenendaal
30 km Wout Mensink Nunspeet 2.05.06 15-02-2004 Schoorl
marathon Koen Henkes Zeewolde 2.32.40 13-10-2013 Eindhoven
Ekiden ploeg 2008   2.57.44 06-04-2008 Zwolle
50 km Henry vd Horst Zeewolde 3.58 04-07-2010 Bottrop
           
Heren 40-50 start 1-9-2007        
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
3km Luis Martin Nijkerk 10.04.8 11-05-2017 Zwolle
1500m (sen)
Nick Hoogedoorn
Zeewolde
4.20
04-09-2009
Wageningen
5 km Luis Martin Nunspeet 17.14 13-04-2017 Zwolle
10 km Luis Martin Nunspeet 34.56 12-11-2016 Nunspeet
15 km Wout Mensink Nunspeet 55.13 05-07-2008 Nijmegen
16,1 km Wout Mensink Nunspeet 58.35 20-04-2008 Deventer
20 km Wout Mensink Nunspeet 1.14.18 06-03-2010 Alphen
21,1 km Wout Mensink Nunspeet 1.17.51 10-10-2010 Eindhoven
25 km Jan Schaafsma Zeewolde 1.46.55 17-05-2008 Eeemmeer
30 km Henri van de Horst   2.19.04 28-09-2008 Almere
marathon Wout Mensink Nunspeet 2.55.23 12-10-2008 Eindhoven
50 km          
           
Heren 50-60 start 1-9-2007        
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
coopertest          
5 km Wout Mensink Nunspeet 17.31 11-03-2011 Harderwijk
10 km Wout Mensink Nunspeet 35.29 12-11-2011 Nunspeet
15 km Wout Mensink Nunspeet 55.42 20-11-2011 Nijmegen
16,1 km Wout Mensink Nunspeet 1.00.56 25-10-2014 Nijverdal
20 km Wout Mensink Nunspeet 1.15.40 04-03-2012 Alphen ad Rijn
21,1 km Wout Mensink Nunspeet 1.19.00 25-03-2012 Venlo
25 km Henry vd Horst Zeewolde 1.55.59 17-05-2008 Eemmeer
30 km Henry vd Horst Zeewolde 2.19.04 28-09-2008 Almere
marathon Wout Mensink Zeewolde 3.06.55 14-10-2012 Eindhoven
           
Heren 60+ start 1-9-2007        
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
coopertest          
5 km Piet Wassenaar Nunspeet 20.11 27-05-2011 Vriezenveen
10 km Gerrit Zoet Nunspeet 42.07 05-4-2014 Nunspeet
15 km Piet Wassenaar Nunspeet 1.05.22 02-07-2011 Heerde
16,1 km Piet Wassenaar Nunspeet 1.10.05 22-05-2011 Schagen
20 km          
21,1 km Piet Wassenaar Nunspeet 1.35.40 18-09-2011 Hoogland
25 km          
30 km          
marathon Henk vd Heiden Lelystad 4.14.42 13-04-2014 Rotterdam
           
Heren 70+ start 1-09-2010        
Afstand Naam Loopgroep Tijd Datum Waar
5 km Tiemen Alink Lelystad 29.44 05-11-2011 Lelystad
10 km Ed Aalpol Lelystad 59.08 19-10-2013 Lelystad
15 km Tiemen Alink Lelystad 1.39.16 20-11-2011 Nijmegen
16,1 km          
20 km          
21,1 km Henk Helmes Nunspeet 2.19.05 06-11-2011 Terschelling
25 km          
30 km          
marathon          

 

Uitslagen Flevonicerun 2010

 J6-13, 1500 METER JEUG  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Camiel JansenAlmere5:59
2Tijmen StegemanBiddinghuizen6:37
3Rebecca van den BrinkHarderwijk6:43
4Lorenzo van SteenovenAlmere8:40
    
 HEREN, 5 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Nick HoogedoornZeewolde17:09
2Mark HamersmaVeenendaal17:12
3Tom van den BrinkZeewolde18:06
4Robin BaarsNunspeet20:43
5Marco Klein WassinkAmersfoort20:49
6Thomas JansenAlmere21:38
7Agnus GerringaLelystad21:44
8Stefan SpansierErmelo22:00
9Freek de JongLelystad22:03
10Jeroen de LangeHarderwijk23:14
11David KuilboerDronten26:47
12Iska BuwaldaBiddinghuizen26:50
13Sjaak RidderDronten27:00
14Rai DuinkerkenZeewolde28:03
15Sander HesselBiddinghuizen28:49
    
 H40+, 5 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Harry van 't VeldNijkerk18:04
2Petrus LenesAlmere18:16
3Lex FrentzApeldoorn18:55
4Herbert van ZeijtsHarderwijk20:01
5Wim van der LeijDronten22:19
6Dries VisNunspeet26:26
7John SamsomBreukelen Ut29:00
8A vd BergEde31:35
9Marcel ter VoortMuiden55:27
    
 H50+, 5 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Hans RaweeAmersfoort18:00
2Jan SchaafsmaZeewolde19:51
3Henry vd HorstZeewolde20:08
4John v't Verlaat't Harde22:20
5Wim de WitteNijverdal26:58
6Ulbe BuwaldaBiddinghuizen27:12
7Jan van PeltDordrecht27:21
    
 H60+, 5 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Jaap DekkerAlmere26:52
    
 DAMES, 5 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Ilse PolTwello16:41
2Sanne SibbaldZeewolde21:13
3Sacha BuwaldaBiddinghuizen26:51
4Birgit EngelsmaNunspeet28:02
5Miranda AnkerBiddinghuizen28:50
6Erica BouwNunspeet29:11
7Jolanda PapNunspeet29:16
8Wendy StefelsNunspeet30:36
9Marieke van GernerMuiden31:24
10Ingrid MiddelkampZeewolde33:10
11Chantal van SteenovenAlmere33:20
12Debby de Keyzer-van DiHarderwijk33:43
    
 D40+, 5 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Astrid BeertenApeldoorn24:15
2Petra de BekkelDronten28:31
3Annemarie StegemanDronten28:38
4Anita van VelthovenNijkerk29:08
5Helene ElemaHarderwijk33:42
6Alice van SteenovenAlmere34:17
    
 D50+, 5 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Harmpje de JongNunspeet27:57
2Marjan PostmaAmersfoort32:39
3Hanneke SleeuwenhoekAmersfoort32:45
    
 HEREN, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Rico HuijsmansErmelo37:59
2Eelco GoudLelystad38:42
3Ruud VosAlmere Haven39:44
4Rob StegemanBiddinghuizen39:58
5Arjan KluinEpe40:29
6David van der MeerZeewolde41:48
7Gerben WijnjaDronten44:41
8Dennis van den BeltDronten49:15
9Erik van der VeenBiddinghuizen49:24
10Fabian StormBiddinghuizen52:52
11Lennart OttenDronten55:33
12Arthur AnkerAlphen aan de Rijn55:40
    
 H40+, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Jan-Pieter MondriaHeerde37:06
2Joost KlaverZwolle38:18
3Peter van UdenBiddinghuizen44:46
4R de LangeKampen45:13
5Stephan HaiberAlmere46:55
6Alfred van OsZeewolde47:56
7Jeroen de BruijnHarderwijk51:38
8Andert van SteenovenAlmere54:02
9Jan van VelthovenNijkerk57:50
    
 H50+, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Jon NabberhuisHattem42:25
2C BoxumTuk44:21
3Leo van EssenAlmere45:23
4Hans van UnenZwolle45:26
5Willem LangendijkDronten51:24
6Henk GijzenLelystad54:54
7H AttemaLelystad57:36
8Ad SchippersAmersfoort1:03:10
    
 H60+, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Piet WassenaarBarneveld44:02
2Henk van der HeidenLelystad47:25
3Jan JonkerLelystad57:30
4Frank BeetsmaDronten1:08:01
5Hans van den BosElburg1:11:12
    
 DAMES, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Chantal van OoijenPutten55:43
2Erna Weeren't Harde57:52
3Southey TelgtAlmere1:05:26
4Marjolein van HemertLelystad1:10:33
    
 D40+, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Irma HeerenHarderwijk37:13
2Els den HengstHattem55:18
3Bouke WerkmanHarderwijk55:52
4Jaqueline RolingLelystad58:02
    
 D50+, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Sjuul BogersDronten1:05:26
2Nan SmitsGouda1:08:55
3Leida van OeneWezep1:10:47
    
 D60+, 10 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Gerrie BeetsmaDronten59:07
    
 HEREN, 15 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Koen HenkesZeewolde53:47
2Gerrit AlkemaHarderwijk57:32
3Ronald Weeren't Harde1:13:15
4Arjan KetDe Meern1:13:31
5Ingmar van BarneveldLelystad1:16:04
    
 H40+, 15 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Randy HendriksLelystad55:08
2Chris van der NeutAmsterdam56:59
3Peter SijbesmaHarderwijk58:58
4Andre GerthLelystad59:10
5Wijtzel van de VeldeDronten59:45
6Richard van den BrinkHarderwijk1:00:20
7Harry veldkampEpe1:04:42
8Richard JongejanLelystad1:08:28
9E SmookDronten1:11:22
10Hans JelierseNoordwijk1:14:30
11Jeroen JansenAlmere1:15:03
    
 H50+, 15 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Jannes DijkstraDonkerbroek58:54
2Geert de LangeHarderwijk1:02:17
3Jan Cees VisserAlmere1:13:43
4Karel BosDronten1:34:45
    
 H60+, 15 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Roelof PeppingDronten1:10:41
    
 DAMES, 15 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Marleen VosLelystad1:04:54
    
 D50+, 15 KM  
PltsNaamWoonplaatsTijd
1Ria BuitenBiddinghuizen1:12:31
2Willy ZwiepDronten1:23:43
3Minke OordJoure1:27:25

Subcategorieën

Trainingstijden:

Woensdag 19:30-20:30 2 groepen Snelheid/interval Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Zaterdag 09:15-10:15 2 groepen Duur/tempo Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Maandag 19:30-20:30 1 groep Duur/tempo vrijblijvende training Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Nijkerk
         

Trainingstijden: 

Donderdag19:30-20:30In overlegDuurloopWiltsangh

Maandag 19:30-20:30 4 groepen Snelheid/interval Veluws Transferium
Zaterdag 09:15-10:15 1 groep Duur/tempo duur Veluws Transferium
Zaterdag 10:35-11:35 Startersgrgroep   Veluws Transferium

 

Omroep EVA in Amersfoort heeft in Vathorst tijdens de vakantie training opnames gemaakt. Komt t.z.t. op de website.

 

Trainingstijden:

Dinsdag 21:00-22:00 2 groepen Snelheid/interval Naast Vathorstcollege sporthal ICOON
Donderdag 21:00-22:00 2 groepen Duur/tempo duur Naast Vathorstcollege sporthal ICOON

 

 

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Harderwijk
         


 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.