Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

onze loopgroepen

Loopgroep 2000

Uitslagen Koude Polderloop 2010

 HEREN, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Joshua Groen16:34
2Rik Wolswinkel16:39
3Gijsbert vd Vust17:03
4Sven Duits17:22
5Tom van de Brink17:51
6Nitin Klapwijk18:16
7Herbert Jansen18:54
8Jurgen Wijnruit20:44
9Jan vd Beek21:17
10Freed de Jong21:22
11Michael Wortel21:33
12Agnus Gerringa21:37
13Jur Lecluse22:15
14Erik Stoffer22:19
15Hans Melgers22:31
16G v Looijengoed23:58
   
 DAMES, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Sanne Sibbald20:00
2Melanie Spruyt20:05
3Saskia Roest22:37
4Hester Bruijn22:51
5Ineke van de Kaaij23:02
6Maaike Ruiter23:37
7Astrid Reichardt24:02
8Meulenbroek26:00
9Thysa Boeren27:55
10Desiree Sorgdrager28:28
11Sandra van Engelenhove28:50
12Fenny van Looijengoed29:21
13Claudi Lammerding33:08
   
 H40+, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Ronald op de Heide17:53
2Harm Jaap de Witt18:17
3Peter Kluytmans19:18
4Hans de Graaf19:40
5John Baars20:48
6Jan Henk aan het Rot21:38
7Joost Rooda22:06
8André Schonewille22:14
9Bert Geerlings24:47
10Dries Vis26:59
11Harrie Schipper29:19
12Evert Lichtenberg32:45
   
 D40+, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Greet van Emous24:04
2Astrid Beerten24:25
3Annette Schraverus25:24
4Marianne Wortel26:36
5Anita van Velthoven27:32
6Elly Lichtenberg27:48
7Heleen van Eck28:32
   
 H50+, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Hans Rawee18:32
2Ludger Stuijt19:07
3Reyer Demoet20:40
4Peter de Graaf21:20
5Fake Schonewille21:44
6Steven Pul24:18
7Gert Woudenberg24:27
8Teus Smokers25:10
9Johan van Santen26:15
10Henk Waanders28:39
   
 D50+, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Els Gies24:10
2Meta Dezijn26:41
   
 H60+, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Erik Slagt20:21
2Wim Oudejans21:29
3Gerard van Maurik21:53
4Henk van der Heiden22:27
5Gies Paul24:30
6Paul Kok26:09
7Henk Juffer27:01
8Hans van den Bos33:06
   
 D60+, 5 KM 
PltsNaamTijd
1Ina Nieuwenburg26:58
2Corry Maasdamme31:49
   
 HEREN, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Wilfred Verhagen33:49
2Andre Plette34:33
3Thijmen Schouten34:59
4Bas van Beek35:01
5Henri Harmsen35:43
6Erik van de Broek36:49
7Joost Bokkers36:59
8Bernard Nitrauw38:25
9Erwin Veldman38:26
10Bert Ruitenbeek38:47
11M Doornhof38:50
12Martijn van Rijn38:54
13Jorrit Nieuwenhuis39:18
14M van Triest39:26
15Hugo vd Berg39:33
16Hans Vlijm39:49
17Henri van Essen40:16
18JooS de BakkeR41:37
19Jorg van Tongeren42:58
20Arjen Brinkmann43:00
21Remco v Hussel43:31
22Arjan Koorevaar43:41
23Marco Blankestijn44:17
24Goedkort44:27
25Martin de Kruijf45:38
26Menno Dekkers46:00
27Henry de Jong47:03
28Arnoud Dokter47:14
29Sander van Woerdekom48:39
30Ton Leppers49:18
31E Wulfsen49:46
32Herbert Bokkers53:35
33Bart Bokkers53:41
34Gerwin Staal56:08
   
 DAMES, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Ilonka van de Hengel38:31
2Marleen Vos40:59
3Birgit Santiago41:23
4Majet Spoelder43:25
5Yvonne Meijer44:41
6Cora Wulfsen47:34
7Inge Versluis49:26
8Erica van de Peppel50:08
9Chantal van Ooijen50:23
10Rianka van de Berg52:44
11Henriëtte Bokkers55:39
12Corine Vreekamp57:41
13Rinda Lozeman58:52
14Anneloes van Ark59:35
15Marjolein van Hemert1:05:32
   
 H40+, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Jan Reichardt36:32
2Henk Uitslag36:42
3Petrus Lenes37:21
4Van de Grift37:36
5Harry van 't Veld37:53
6Gerard Kroes38:28
7Ed Jakobsen38:30
8Jacko van der Windt39:11
9Johan Pul40:25
10Mario Nijland41:29
11Marco Kalee41:32
12G Bonestroo41:42
13Evert Bonhof42:20
14Erik Kuyer43:28
15Rick van Emous43:46
16Steven vd Maas44:10
17Harrie van der Weide44:48
18Willem Janssen45:09
19Martie Doppenberg45:32
20Janno Schouwenburg46:01
21M van den Berg46:21
22A Kooi46:24
23Marco Vos46:25
24Martin Noordzij47:37
25Aalt van het Goor47:59
26Jacques Bootsman48:24
27Erik Staal48:27
28Raymond van Dam49:08
29Jan Pluim49:17
30Anton Pluim49:37
31Rikkert van Emous49:59
32Gert-jan Breman51:24
33Wim den Boer53:40
34Hans bolk55:33
35Andre vd Hoven58:00
   
 D40+, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Marleen Zijderlaan42:12
2Cisca de Weert51:38
3Jeannet Veldman51:50
4Lilian Cassee55:31
5Bianca Winants55:49
6Petra van Aken57:09
7Irma Schonewille57:16
8Margryt Oldenhof57:18
9Anja van Dasselaar57:49
10Roos Rozendaal57:49
   
 H50+, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Frans Nieboer37:42
2Hans Rawee38:21
3Gerard Hol39:56
4John de Vries40:45
5Peter Varenkamp40:54
6Jan Schaafsma41:14
7W v Ravehorst42:19
8Henry vd Horst42:21
9Gerrit Zoet42:24
10Bertus Wouda43:30
11Aart Goossensen43:38
12Simon van Boven44:08
13Barry Mostert44:14
14Hendrie de Bruin44:28
15Jan Willem Hage45:52
16Bertus Bonhof46:50
17Henk Horst47:48
18Aalt Vis48:41
19Rudi vd Molen49:00
20Bert Lensen49:42
21Gerrit Mulder49:49
22Erik vd Laan53:38
23Jan van Velthoven53:41
24Bab Bettink54:19
25Jos van Rijt54:32
   
 D50+, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Atty Buitenwerf45:55
2Marijke Kroon47:49
3Ingrid Jansen50:05
4Henriette Taartmans50:20
5Annelies vd Haar50:24
6Marlies van Gerven52:57
7Agnes van den Bos56:21
8Joke Besselsen57:26
   
 H60+, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Drikus Haalboom39:16
2Gerard Smink43:57
3Piet Wassenaar44:22
4Ed Aalpol53:36
5G Nieuwenhuis53:53
6Bart Hoeve55:56
7Barry van Donk1:05:54
   
 D60+, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Trees Blaauw-Kram54:28
   
 H70+, 10 KM 
PltsNaamTijd
1Tiemen Alink1:05:54

Uitslagen Herfstloop 2011

  DAMES, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Ilonka van de Hengel 19:05
2 Inge Evers 22:35
3 Annelies Breet 25:02
4 Margalith Goud 25:09
5 Chequita Kramer 30:42
6 Mariët Zekveld 30:49
7 Lucette Garritsen 31:09
8 Isabelle Nijland 31:22
9 Jacky Bhondoe-Siemens 33:52
10 Chantal te Pas 33:52
11 Serena Splinter 36:00
12 Natascha ten Brink 37:38
13 Karin ter Veer 40:35
     
  HEREN, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Anton Huijben 16:39
2 Rik Wolswinkel 16:41
3 Peter Gnodde 16:43
4 Herbert Jansen 16:47
5 Bas Hollegier 17:25
6 Stefan Breet 17:55
7 Michael Hooper 19:38
8 Jeroen Rutte 19:51
9 Agnus Gerringa 21:03
10 Jilles Warmer 21:15
11 Freek de Jong 21:42
12 Tom de Leeuw 22:02
13 Sjoerd Koffeman 22:34
14 Dennis Gijsbers 22:47
15 Joost van den Broek 25:01
16 Patrick Veldhuis 25:38
17 Pieter Clabbers ? 25:56
18 Elias Stad 30:32
19 Marco Boesjes 31:07
20 Chris van Os 32:15
     
  D40+, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Monique Schoon-Oudejan 23:58
2 Gerdien Harleman 26:01
3 Winni Jansen 28:05
4 Kelderman 30:56
5 Lenneke van Asselt 30:56
6 Ilonka Boekelaar 31:09
7 M Rutter 31:28
8 Agnes de Vries 37:27
     
  H40+, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Arjan Bogaard 18:13
2 Gerard Kroes 18:34
3 Mario Nijland 20:07
4 Wilbert Mazereeuw 22:20
5 André Schonewille 23:24
6 Herman Stad 24:04
7 Berend Jan Hazenberg 26:26
8 Arjen de Vries 27:20
9 Ben Kok 28:01
10 Gerard Ligtvoet 29:44
     
  D50+, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Jardim Joyce 25:45
2 Meta Dezijn 26:54
3 Karin Vesterink 29:08
     
  H50+, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Hans Rawee 18:21
2 Paul Smeenk 22:32
3 Jacues Lezer 22:53
4 Dries Vis 26:22
5 Jan Willem Scholten 27:06
6 Henk Splinter 36:00
     
  D60+, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Gery van Beek 29:38
2 Corry Maasdamme-Huffel 30:17
     
  H60+, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Frans van Mierlo 20:18
2 Steven Pul 23:04
3 Wim Oudejans 23:58
4 Hans van de Bosch 31:14
5 Hans Uiterdijk 34:20
     
  H70+, 5 KM  
Plts Naam Tijd
1 Ruud Mol 27:54
2 Dirk Ruighaver 30:33
     
  DAMES, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Marleen Vos 38:44
2 Saskia Schutte 39:35
3 Jcacolien Ruizendaal 39:41
4 Bianca van gool 50:13
5 Peggy van der Helm 56:47
6 Yehudi Verbeek 57:09
7 Chantal van Heerde 59:24
8 Mascha Notohadinegoro 1:00:05
9 Esther Looman 1:00:05
10 Sharon Visscher 1:03:47
11 Mirjam Smit 1:03:52
     
  HEREN, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Wilfred Verhagen 32:14
2 Remco Grasman 33:58
3 G Havery 34:03
4 Thijmen Schouten 34:15
5 Jeroen Schmidt 35:11
6 Erik van de Broek 35:55
7 Gerben van der Jagt 36:20
8 Rob ter Haar 38:11
9 Rens Nooter 38:26
10 Jurgen Wijnruit 39:38
11 Johannes Hemelrijk 39:41
12 Roelof Jonkers 41:13
13 Michael Nuberg 42:49
14 Mark Haverkamp 43:20
15 Klaas Visser 44:03
16 Joshua Buijnink 44:57
17 Jeffery van den Berg 45:17
18 Manuel Hofman 45:17
19 Ingmar van Barneveld 46:37
20 Bas van Andel 47:13
21 Frank Werkhoven 48:24
22 Michel Janssen 49:04
23 Arjan de Lange 49:08
24 Maurice Nuis 52:55
25 Dennis ten Brink 56:53
26 H Dogan 59:29
     
  D40+, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Nina Bakker 38:30
2 Cynthia Bergman-kluitm 45:22
3 Francesca Klein 51:14
4 Pia Soetebier 51:44
5 Iris van 't Veld 55:32
6 Klara Bultsma 57:04
7 Irma Schonewille 57:24
8 Haverkamp 57:58
9 Karina Groen 1:00:41
     
  H40+, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Petrus Lenes 36:24
2 Fred Dijkstra 38:09
3 Randy Hendriks 39:34
4 Frans Breet 39:52
5 Eric Houben 39:55
6 E de Roos 42:24
7 Richard Jongejan 44:15
8 Marco Vos 44:24
9 Theo van Steeg 44:54
10 Erik Bezema 45:21
11 Eric van Gool 45:30
12 Johan Hoorn 49:01
13 Henk van Dijk 49:21
14 Terry van den Dungen 51:11
15 John de Boer 51:34
16 Rob verwillegen 52:41
17 Martin Wijenberg 52:42
18 Peter Leverman 52:54
19 Tom Nauta 52:56
20 Rob Groeneveld 55:53
21 Erik Methorst 57:06
     
  D50+, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Henny Oosterloo 49:40
2 Janine Duiven 52:03
3 Marlies van Gerven 53:43
4 Loes Jacobs 56:29
5 Marianne Eelman 56:39
6 Anneke Root 57:58
7 Marjolein Brandt 1:02:40
8 Mathilde Berkvens 1:04:13
9 Sietsche van Gunst 1:07:38
10 Edith Postumus 1:11:47
     
  H50+, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Frans Deenen 35:53
2 Wout Mensink 36:07
3 Harry van 't Veld 36:54
4 Ludger Stuijt 37:13
5 Jan Schaafsma 41:23
6 Gerrit Zoet 41:39
7 Ton Kok 43:25
8 Hendrie de Bruin 43:38
9 Wil Habers 45:54
10 Adri Bonhof 45:57
11 Aalt van het Goor 46:00
12 Kuiper 47:17
13 Jan van der Weide 48:13
14 Rudi vd Molen 48:17
15 Ad Huskens 48:17
16 Wim Wentink 48:49
17 Freek Brouwer 49:19
18 Dick Haverkamp 50:10
19 Johan Van Santen 53:51
20 Louis Doove 56:06
21 Louis Ebbinkhuijsen 56:49
     
  D60+, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Tjitske Kooistra 48:27
     
  H60+, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Wim Elshout 41:00
2 Piet Wassenaar 42:29
3 Hidde Leijenaar 44:45
4 Henk van der Heiden 47:33
5 Ed Aalpol 53:45
6 Bart Hoeve 56:55
7 Jan Jonker 1:00:03
8 Barry van Donk 1:01:15
     
  H70+, 10 KM  
Plts Naam Tijd
1 Willem Landman 48:16
2 Tiemen Alink 1:01:01

uitslagen running2000/loopgroep2000 weekend 17/18 april, Andre Plette 2e in 1/8 triathlon

Goedenavond,

Vandaag heb ik meegedaan aan een triatlon in IJsselmuiden, het betrof hier een 1/8e triatlon, dus 500meter zwemmen, 20km fietsen en 5km lopen.

Het verliep erg goed, met een zwemtijd van ongeveer 8.30,  het fietsonderdeel kon ik bijna met een gemiddelde van 40km per uur afwerken, mijn looptijd weet ik niet precies, maar dit ging ook goed. Ik werd uiteindelijk 2e in 58.40. De wissels kunnen wellicht nog wat beter, maar verder super tevreden Groeten en een fijn weekend gewenst,

André

Subcategorieën

Trainingstijden:

Woensdag 19:30-20:30 2 groepen Snelheid/interval Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Zaterdag 09:15-10:15 2 groepen Duur/tempo Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Maandag 19:30-20:30 1 groep Duur/tempo vrijblijvende training Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Nijkerk
         

Trainingstijden: 

Donderdag19:30-20:30In overlegDuurloopWiltsangh

Maandag 19:30-20:30 4 groepen Snelheid/interval Veluws Transferium
Zaterdag 09:15-10:15 1 groep Duur/tempo duur Veluws Transferium
Zaterdag 10:35-11:35 Startersgrgroep   Veluws Transferium

 

Omroep EVA in Amersfoort heeft in Vathorst tijdens de vakantie training opnames gemaakt. Komt t.z.t. op de website.

 

Trainingstijden:

Dinsdag 21:00-22:00 2 groepen Snelheid/interval Naast Vathorstcollege sporthal ICOON
Donderdag 21:00-22:00 2 groepen Duur/tempo duur Naast Vathorstcollege sporthal ICOON

 

 

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Harderwijk
         


 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.