Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

onze loopgroepen

Loopgroep 2000

Contact

Alie en Henk Mentink
Adres: Grote Plaat 19 3891ZA Zeewolde
E-mail:
Telefoon: 036-5235933
Mobiel: Alie 06-21107726 / Henk 06-52272614

Uitslagen Oranjeloop 2009

5km  
naamwoonplaatstijd
Melchior van de PolApeldoorn16.26
Gregorio NijboerElburg16.42
Jeroen VerboomAmersfoort16.58
Joris vd MeentHeerde17.00
Randy HendriksLelystad17.03
Rik WolswinkelWoudenberg17.05
Ulrich PohlandOldenburg18.29
Koen HenkesZeewolde18.54
Jan Willem HagenNunspeet19.34
Peter BieshaarScherpenzeel19.36
Renco HatenboerHoenderloo19.37
Jan BieshaarScherpenzeel19.40
Harry VeltkampEpe19.46
Evert BonhofNunspeet19.58
Gijs BonestroNunspeet20.38
Niels de BolsterNunspeet20.54
Teus SmokersZeewolde22.59
Kees van de StreekElburg23.28
Hein FrensNunspeet23.32
Jennie BraamskampRouveen 1e dame23.35
Roos Frens Nunspeet 2e dame23.49
Marsha  ‘t LamNunspeet 3e dame24.22
Ina de RiemerNunspeet25.01
Maaike vd VeenNunspeet25.30
Lies FrensNunspeet25.31
Henk HagenNunspeet25.49
Gert GerritsenWezep26.10
Iris vd LeyNunspeet26.24
Jan vd PolNunspeet26.27
Evelijn HendriksElburg26.45
Koen FrensNunspeet27.01
Karina WorselingNunspeet27.12
Patricia WitteveenNunspeet27.47
Aleida NoorderijkNunspeet27.49
Jan NiebeekNunspeet27.54
Louis OortmanAusterlitz28.03
Els OortmanAusterlitz28.04
Sandra BusserNunspeet28.23
Ella v MeyenveldtNunspeet28.56
Patricia HoogendijkElburg29.20
Dick RuighaverNunspeet29.53
Hettie MensinkNunspeet30.09
Prissy VierhoutNunspeet30.22
Heidi PaterNunspeet30.39
Fona de JagerNunspeet31.38
Hettie VisserNunspeet32.33
Debby van BeemNunspeet35.17
Ineke HelmesUtrecht35.40
   
10km  
naamwoonplaatstijd
Jan van OmmenHattem33.18
Jan ScheenstraZuidveen33.32
Martijn van RijnAmersfoort34.26
Bas MekkingVeessen35.13
Martijn SchakelaarHattem35.33
Erik vd BroekAmersfoort35.45
Ronald op der HeijdeAmersfoort35.59
Wout MensinkNunspeet36.08
Willem de WeerdtHattem36.22
Hans RaweeAmersfoort36.48
Martin HendriksElburg37.19
Jan BruningOdijk37.48
Nico de Vries Kampen38.25
Melanie SpruytZeewolde 1e dame38.45
Gerrit ZoetNunspeet40.23
Marco FrensNunspeet40.55
Gerwin vd MeerHulshorst41.13
Freddie FliersNunspeet41.39
Gerrit van HamersveldNunspeet41.37
Edwin van BeekhuizenDoornspijk42.02
Roelof PeppingDronten43.15
Henk HoekertHulshorst43.49
Frank v ‘t HulOldebroek44.15
William de Wilde Ermelo45.48
Aad van Arken‘t Harde45.59
Roy Morren Dronten46.30
ZijlstraNunspeet47.19
Rogier de BekkerNunspeet47.27
Dick de ReusNunspeet47.41
H. vd MheenNunspeet47.42
Wijnand de Jager Nunspeet47.52
Evert BrinkNunspeet48.01
Henry VelthuijzenEpe48.05
Jan Frens Nunspeet48.12
Piet UtbergNunspeet48.34
Bert VlijmDoornspijk48.45
Bertha van ‘t HulOldebroek 2e dame48.47
Henk Vis

Geert Jan de Boer

Nunspeet

Nunspeet

49.23

49.23

Corne van AsseltNunspeet49.41
Gerben NiebeekNunspeet49.47
Rudi vd MolenNunspeet49.48
Henny NiebeekNunspeet50.00
Laura v EspeloNunspeet50.01
Dick PluimNunspeet50.17
Jacco MethorstNunspeet50.29
Anita VesteringNunspeet50.43
Richard DrostNunspeet51.08
Janny ReezigtNunspeet51.11
Anton de WithNunspeet51.46
Jan van de Weide Doornspijk52.37
Henk de ZwaanNunspeet52.52
Ellen KnopperNunspeet53.20
JW FidderElburg53.26
Gert Jan BremanNunspeet53.52
Yvonne VesteringNunspeet53.54
Annet FrensNunspeet53.59
Brenda ten WoldeVierhouten53.59
Miranda van MosselNunspeet54.27
Loes JacobsNunspeet54.36
Dries VisNunspeet54.53
Henk HelmesUtrecht54.55
Cobie GroothuisNunspeet55.00
Jurrien KrolAssendelft55.11
Jolanda PieltjesNunspeet55.25
Jeanette OosterhavenNunspeet55.25
Hans BonenbergNunspeet56.29
Tom MengesNunspeet56.32
J. BruinsmaNunspeet56.38
Elly van de ZeeZwaag59.32
Joan ten HoveNunspeet59.50
Wenka van MeijenfeldtNunspeet59.52
Irma van VeenNunspeet1.00.48
Agnes van de BosElburg1.00.48
Nella VisNunspeet1.00.48
Alida van de BerkNunspeet1.01.24
Jolanda PapNunspeet1.01.36
Femke de ZwaanNunspeet1.03.02
Celia LokhorstNunspeet1.03.13
Petra van de BrakeNunspeet1.05.17
Esmaralda OudshoornNunspeet1.05.32
Gretha van de PerkNunspeet1.05.32
Truus BruinsmaNunspeet1.11.32
   
1km Jeugd  
naamwoonplaatstijd
Richard Meuleman (9)Kampen3.33
Nathan Tollenaar (9)Nunspeet3.38
Michael de Vries (7)Kampen3.41
Dylan de Vries (9)Kampen4.32
Iris Visser (8)Nunspeet4.32
Corne Pontsteen (8)Nunspeet4.33
Luna Lokhorst (7)Nunspeet4.45
Loran Burema (4)Nunspeet7.03
   
2km Jeugd  
naamwoonplaatstijd
Danny Thie (12)Amsterdam9.48
Sven Evertse (10)Nunspeet14.34
Yanniek Pontsteen (11)Nunspeet15.12
Maxime Lokhorst (10Nunspeet15.44
Jawan PaulusAmsterdamDNF

Subcategorieën

Trainingstijden:

Woensdag 19:30-20:30 2 groepen Snelheid/interval Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Zaterdag 09:15-10:15 2 groepen Duur/tempo Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper
Maandag 19:30-20:30 1 groep Duur/tempo vrijblijvende training Parkeerplaats achter Balorig, bij de Koploper

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Nijkerk
         

Trainingstijden: 

Donderdag19:30-20:30In overlegDuurloopWiltsangh

Maandag 19:30-20:30 4 groepen Snelheid/interval Veluws Transferium
Zaterdag 09:15-10:15 1 groep Duur/tempo duur Veluws Transferium
Zaterdag 10:35-11:35 Startersgrgroep   Veluws Transferium

Omroep EVA in Amersfoort heeft in Vathorst tijdens de vakantie training opnames gemaakt. Komt t.z.t. op de website.

 

Trainingstijden:

Dinsdag 21:00-22:00 2 groepen Snelheid/interval Naast Vathorstcollege sporthal ICOON
Donderdag 21:00-22:00 2 groepen Duur/tempo duur Naast Vathorstcollege sporthal ICOON

 

 

 

Trainingstijden:

        Voorlopig geen trainingen in Harderwijk
         


 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.