Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

onze loopgroepen

Clubcompetitie

Clubcompetitie tussenstand individueel 2017-2018

De tussenstand tot en met de Herfstloop.
Voor het regelement klik hier

naam

loopplaats

klasse

heideloop

         

Rogier de Groot

Nunspeet

H sen

0,5

         

Niels Veldman

Nunspeet

H sen

1

         

Luis Martin

Nunspeet

H40

0,5

         

Menno Dekkers

Vathorst

H40

1

         

Dirk vd Streek

Nunspeet

H40

1

         

Aart Klein

Nunspeet

H40

1,5

         

Wout Mensink

Nunspeet

H50

0,5

         

A Bronkhorst

Nunspeet

H50

1

         

Johan Pul

Nunspeet

H50

1

         

Pim Hulsman

Nunspeet

H50

1,5

         

Jan Kneppers

Nunspeet

H50

2

         

Gert Brussee

Nunspeet

H50

2

         

Barry van Donk

Lelystad

H60

1

         

Henk Helmes

Nunspeet

H70

1

         

Danielle Vink

Vathorst

Dsen

0,5

         

Marjolein v Hemert

Lelystad

Dsen

1

         

Liesbeth Bultman

Nunspeet

D40

0,5

         

Eveline Kruisheer

Lelystad

D40

1

         

Irma Reebergen

Lelystad

D50

1

         

Karin Vesterink -Geubbels

Lelystad

D60

0,5

         

 

               

Loopgroep2000 Nunspeet bovenaan in de strijd voor de wisselbeker van Loopgroep2000


Stand na de Herfstloop :

 

Loopgroep Heideloop Wolderwijdloop Herfstloop Zandenplasloop Kouderpolderloop aantal punten
Nunspeet 13 6  9  10  7 45
Ermelo 7 9  6  7  9 38
Vathorst 3 6  4  7  8 28
Nijkerk 1 3  3  0  0 7
Harderwijk 0 0  0  0  0 0
Zeewolde  0 0  0  0  0 0
Lelystad 0 0  2  0  0 2

 

Punten Koude Polderloop:

  plaats naam loopplaats punten
5km mannen 1 Bram vd Haar Ermelo 3
  2 Piet Mosterd Ermelo 2
  3 Rochard Vink Vathorst 1
5km dames 1 Irene Dekker Ermelo 3
  2 Danielle Vink Vathorst 2
  3 Annelies van der Haar Ermelo 1
10km mannen 1 Johan Pul Nunspeet 3
  2 Menno Dekkers Vathorst 2
  3 Aalt van het Goor Nunspeet 1
10km dames 1 Nadia Brand Nunspeet 3
  2 Hester Woudenberg Vathorst 2
  3 Inge Binnezijn Vathorst 1

 

Punten Wolderwijdloop:

 

  plaats naam loopplaats punten
5km mannen 1 Marco Kalee Nijkerk 3
  2 Edwin van Beekhuizen Nunspeet 2
  3 Piet Mosterd Ermelo 1
5km dames 1 Irene Dekker Ermelo 3
  2 Danielle Vink Vathorst 2
  3 Annelies van der Haar Ermelo 1
10km mannen 1 Gerco van den Brink Ermelo 3
  2 Johan Pul Nunspeet 2
  3 Henk Speksnijder Vathorst 1
10km dames 1 Inge Bommezijn Vathorst 3
  2 Simone Zoet Nunspeet 2
  3 Sarah Scholts Ermelo 1

 Punten Heideloop:

 

  plaats naam loopplaats punten
5km mannen 1 Jan Pieter de Weerd Nunspeet 3
  2 Johan Pul Nunspeet 2
  3 Piet Mosterd Ermelo 1
5km dames 1 Irene Dekker Ermelo 3
  2 Simone Zoet Nunspeet 2
  3 Petra Kortenhoeve Vathorst 1
10km mannen 1 Gerco van den Brink Ermelo 3
  2 Wout Mensink Nunspeet 2
  3 Gert Jan Zoet Nunspeet 1
10km dames 1 Janine Schutte Nunspeet Nunspeet 3
  2 Danielle Vink Vathorst 2
  3 Gonnie Klompenhouwer Nijkerk 1

Clubcompetitie tussenstand individueel 2016-2017

De tussenstand tot en met de Herfstloop.
Voor het regelement klik hier

naam loopplaats klasse Heideloop Wolderwijd Herfstloop Zandenplas Koudepolderl totaal
Gerco v d Brink Ermelo H sen 0,5          
Rogier de Groot Nunspeet H sen 1  0,5  1  1  1,5  
Grant Azizov Nunspeet H sen 1,5          
Dennis de Kleer Zeewolde H sen   1        
Gertjan Zoet Zeewolde H sen   2  0,5  0,5  0,5  
Rogier Dijkman Vathorst H sen   3    1,5  1  
Jaap Koppe Zeewolde H sen   1        
Peter van Beek Zeewolde H sen   1,5        
Vincent ter Weijden Lelystad  H sen     1,5      
Niels Veldman Nunspeet H sen       2    
John Molenaar Nijkerk H sen       1  1  
Boudewijn Kroes Lelystad H sen       2    
Bart Lugthart Nijkerk H sen         2  
                 
Mylene Minkhorst Zeewolde V sen 1          
Monique Doornekamp Varhorst V sen   1    1    
Danielle Vink Vathorst V sen   2  0,5  0,5  1  
Anna Rijpsma Zeewolde V sen   3        
Hester Woudenberg Vathorst V sen   0,5      0,5  
Marjolein van Hemert Lelystad V sen   1 1  2  2  
Chantal van Solkema Lelystad V sen     1  2    
Janneke Vink Zeewolde V sen       1    
Laura Storm Nunspeet V sen       1,5    
Maureen Adriaanse Lelystad V sen         1  
Renate van Schie Vathorst V sen         1,5  
                 
Menno Dekkers Vathorst H40 1,5  2    1  1  
Luis Martin Nunspeet H40 0,5  0,5  0,5  0,5  0,5  
Luc Cusiel Vathorst H40 1  1,5  1  1  
Henry de Jong Lelystad H40 2 3  4  2    
Edwin van Beekhuizen Nunspeet H40   1  2      
Richard Vink Vathorst H40   2  3      
Marco Kalee Nijkerk H40   1        
Sander Kruse Lelystad H40     5  3    
Wilco de Goede Lelystad H40     6      
Jeroen Hilbrink Lelystad H40     7      
Andre Mud Lelystad H40     1      
Marco Haddeman Nunspeet H40       1,5    
Arnold Rekers Nunspeet H40       2    
Cor Ax Nunspeet H40       2,5    
Gert Jan Wieten Lelystad H40       3    
Herman Heideveld Nijkerk H40         2  
Richard Gerestein Nijkerk H40         3  
Rogier Boute Vathorst H40         1,5  
                 
Tjitske Veenstra Ermelo V40 1          
Elise Brussee Nunspeet V40 2      5    
Judith Nolthenius Lelystad V40 3  4 6  2,5    
Brenda Raadschellers Nunspeet V40 0,5    0,5  0,5  0,5  
Cisca van Baaren Ermelo V40 1          
Marieke Bom Ermelo V40 1,5          
Inge Bommezijn Vathorst V40   1    1    
Anneke Eijken Harderwijk V40   2    4  1  
Aukje Wesseling Vathorst V40   3 5    4  
Christine Streefkerk Zeewolde V40   0,5        
Ilse Visser Lelystad V40     1  2  2  
Herma van den Berg Lelystad V40     2      
Diana Mulder Lelystad V40     3      
Anneke Aaldertsz Lelystad V40     4      
Sylvia van der Harst Lelystad V40     6      
Hanneke Oude Veldhuis Vathorst V40     1      
Carin v.d Hardenberg Nunspeet V40       2    
Jolanda Zonneveld Nunspeet  V40       3    
Joke de Pee Lelystad V40       6    
Monica van Garderen Harderwijk V40       1    
Liesbeth Bultman Nunspeet V40       1,5    
Luberthy Evers-v/d Velde Nunspeet V40       2    
Chantal Boshuizen Vathorst V40         3  
Eveline Kruisheer Lelystad V40         5  
Sandy Abrahams Lelystad V40         6  
                 
Harry van 't Veld Nijkerk H50 1  1      
Johan Pul Nunspeet H50 2      1  1 en 0,5  
Piet Mosterd Ermelo H50 3          
Mark Peter van der Bijl Harderwijk H50 4          
Cor van Gils Ermelo H50 5          
Theo Wassink Ermelo H50 6          
Ate klein Ermelo H50 7          
Wout Mensink Nunspeet H50 0,5 0,5     0,5    
Aalt van het Goor Nunspeet H50 1 1    1,5    
Aalt Boeve Nunspeet H50 1,5  1,5    2    
Fred Kuipers Nunspeet H50 2      4  1,5  
Pim Hulsman Nunspeet H50 2,5  2  3,5    
Hans Schulz Nunspeet H50 3 2,5   1,5  4,5  2  
Jan van der Weide Nunspeet H50 3,5      2  2  
Rudy van der Molen Nunspeet H50   3        
Ronald van de Meent Zeewolde H50   3,5        
Ron Wesseling Vathorst H50   4  2,5    3  
Marcel van Veeken Lelystad H50     0,5      
Rudy van der Molen Nunspeet H50     2  5,5  2,5  
Rob Groothuis Harderwijk H50       1    
Rene Bliek Nunspeet H50       3    
Dirk Hardenberg Nunspeet H50       2,5    
Marcel Linders Nunspeet H50       3    
Adri Bonhof Nunspeet H50       5    
Drik van Loo Nijkerk H50         1  
                 
Desiree Boelsma Zeewolde V50 1    2  1  2  
Yvonne van der Stroom Zeewolde V50 2          
Margrut Oldengof Ermelo V50 3          
Bea van 't Hul Ermelo V50 4          
Irma Rebergen Lelystad V50 5  2  3    3  
Annelies van der Haar Ermelo V50 0,5          
Clara Bultsma Lelystad V50 1  0,5    0,5  1  
Tracey Ikin Vathorst V50   1    2  1  
Carina Oomkes Zeewolde V50   1    1    
Yvonne van de Schalie Vathorst V50   1,5  1      
Inkeke Paulus Zeewolde V50   2        
Renske te Brake Zeewolde V50   2,5        
Annette van Andel Lelystad V50     0,5      
Hetty Mensink Nunspeet V50       3    
Agnes Alferink Nijkerk V50       1,5  0,5  
Gerda Hosltefe Nunspeet V50       2    
Marja Bouw Nunspeet V50       2,5    
 C Goderie Nunspeet V50       3    
Marianne Eelman Lelystad V50       3,5  1,5  
                 
Hans vd Bos  Nunspeet H60  5    2    
Barry van Donk Lelystad H60 1    4  3  1,5  
Henk Speksnijder Vathosrt H60 0,5 1    0,5  0,5  
Henk Zoet Nunspeet H60 1 0,5  0,5  1  1  
Steven Pul Lelystad H60 1,5 1  2    1  
Harry Konings Nunspeet H60   2  1  2    
Piet Utberg Nunspeet H60   3        
Alex Andel Lelystad H60   4  3  1  2  
Rob te Brake Zeewolde H60   1,5        
Dick de Reus Nunspeet H60       1,5    
Jan Jongman Nunspeet H60       2,5    
                 
Tricia Striekwold Lelystad  V60  0,5   1  0,5  1  1  
Karin Vesterink-Geubbels Lelystad V60 1  1    0,5  0,5  
Sietske van Gunst Ermelo V60 2  0,5        
                 
Marjan Timmermans Nunspeet V60       1    
                 
Henk Helmes Nunspeet H70   1  1  1  1  

Clubcompetitie tussenstand individueel 2015-2016

De tussenstand tot en met de Heideloop.
Voor het regelement klik hier

naam loopplaats klasse Heideloop Wolderwijd Herfstloop Zandenplas Koudepolderl totaal
Gerco v d Brink Ermelo H sen 1 1  1  1  1  
Rogier de Groot Nunspeet H sen 2 1,5    2    
Gert Jan Zoet Nunspeet H sen 1,5    1,5  1    

Michel Schutte

Nunspeet

H sen

2

 

 2

 1,5

 

 

Dennis de Kleer Zeewolde H sen 2,5          
Peter van Beek Zeewolde H sen 3          
Jan Pieter de Weerd Nunspeet H sen 1      2    
Sjaak Vorsteveld Zeewolde H sen    1      2  
Patrick Roos Lelystad H sen     1  5    
Bart-Jan van Hummer Lelystad H sen     2      
John Molenaar Nijkerk H sen          3  
Alfred Pluim Nunspeet H sen       3    
Rogier Boute Vathorst H sen       4    
Vincent ter Weijden Lelystad H sen       2,5    
Robert de Jong Nunspeet H sen       3    
                 
Janine Schutte Nunspeet V sen 1    1  2    
Petra Kortenhoeven Vathorst V sen 1          
Danielle Vink Vathorst V sen 1,5 1    1  1  
Marjolein van Hemert Lelystad V sen 2  2,5    3  2  
Esther Beekman Harderwijk V sen   2    11    
Sarah Scholts Ermolo V sen   1        
Yte Anna Bijlsma Nunspeet V sen   1,5    4    
Ingrid Nuyt Ermelo V sen   2    2    
Leonie Alfrink Vathorst V sen     2  1,5  1,5  
Marjolein Alfrink Lelystad V sen     3      
Monique Doornekamp Nijkerk V sen       3    
Albertine van Leeuwen Nijkerk V sen       5    
Sylvia Roos Lelystad V sen       6    
Linda Kuk Lelystad V sen       7    
Chantal van Solkema Lelystad V sen       8    
Suzan Bannink Ermelo V sen       9    
Wendy Doppenberg Ermelo  V sen       10    
Hester Woudenberg Vathorst V sen       1  1  
Marloes Brink Nunspeet V sen       2,5    
Dominique Schoonbeek Vathorst V sen         2  
Barbera Boelen Vathosrt V sen         3  
Joyce Antar Lelystad V sen         4  
                 
Menno Dekkers Vathorst H 40-50 1 2      1,5  
Johan Pul Nunspeet H 40-50 1 1      1  
Arnaud Meijer Lelystad H 40-50 1,5 1,5  1  1,5  
Luc Cusiel Vathorst H 40-50 2    1,5   2,5  
Berend Jan Hazenberg Ermelo H 40-50 2 5  3  4    
Richard Vink Vathorst H 40-50 2,5 4    3  1  
Henry de Jong Lelystad H 40-50 3      2  3,5  
Marco Haddeman Nunspeet H 40-50 3,5 3  2  3  3  
Marco Kalee Nijkerk H 40-50   1        
Edwin van Beekhuizen Nunspeet H 40-50   2  1  1    
Gert de Bruin Nunspeet H 40-50   3        
Rikkert van Emous Nijkerk H 40-50   2,5    5  4  
Sander Kruse Lelystad H 40-50     2      
Gert Jan Wieten Lelystad H 40-50     4  6  4,5  
Gerard Dekens Lelystad H 40-50      5      
Peter van Drie Vahosrt H 40-50       2    
Dirk Jan de Jong Lelystad H 40-50       7    
Jeffrey de Gans Lelystad H 40-50       8    
Cor Ax Nunspeet H 40-50       9    
Karel Jan vd Kaaden Zeewolde H 40-50       1    
Remco Grasmeijer Vathosrt H 40-50       2,5    
Cees Veldman Nunspeet H 50-50       4    
                 
Irene Dekker Ermelo V 40-50 1  1  1  1  1  
Gonnie Klompenhouwer Nijkerk V 40-50 1  2    3  2  
Simone Zoet Nunspeet V 40-50 2  1,5  1,5  1,5  2  
Jolanda van Zonneveld Nunspeet V 40-50 3          
Aukje Wesseling Vathorst V 40-50    2    5  4  
Inge Bommezijn Vathorst V 40-50   1  1  1  1,5  
Nicolette den Hartog Nunspeet V 40-50   2,5    3    
Carin v.d. Hardenberg Nunspeet V 40-50     2  2    
Isabelle de Jong Lelystad V 40-50     3      
Joke de Pee-Klaver Lelystad V 40-50     4  6    
Ingrid van Hinte Lelystad V 40-50     2      
Marian vd Molen Nunspeet V 40-50       4    
Miranda Timmer Lelystad V 40-50       7    
Alja Engel Nunspeet V 40-50       2,5    
Marja Bouw Nunspeet V 40-50       3,5    
Marieke Bom  Ermelo V 40-50       4    
Bianca van Gool Harderwijk V 40-50       2    
Annemarie van der Voort Vathorst V 40-50         3  
Corine van Bussel Lelystad V 40-50         5  
Esther Slingerland Lelystad V 40-50         2,5  
Nadia Brand Nunspeet V 40-50         1  
Karin Voetberg Ermelo V 50-60 4     5    
Judith Nuthenius Lelystad V 50-60 5          
Annelies van der Haar Ermelo V 50-60   1    1  1  
Desiree Boelsma Zeewolde V 50-60   2    3,5  2  
Ineke Paulus Zeewolde V 50-60   1    1    
Yvonne Schouten Zeewolde V 50-60   1,5    3    
Renske te Brake-Visser Zeewolde V 50-60   2        
Margryt Oldenhof Ermelo V 50-60 1      4,5  2,5  
Irma Rebergen Lelystad V 50-60     1  6  2  
Berthe Cornelisse Lelystad V 50-60     2      
Gerdien Harleman Lelystad V 50-60     1      
Ingrid 't Hart Lelystad V 50-60     1,5    1,5  
Marianne Eelman Lelystad V 50-60     2  4    
Cloudi Goderie Nunspeet V 50-60       2    
Hetty Mensink Nunspeet V 50-60       3    
Marijke Heijdra Nunspeet V 50-60       5    
Ilse Visser Nunspeet V 50-60       4    
Catrien Heijkamp Nunspeet V 50-60       6    
Gersa Holstege Nunspeet V 50-60       1,5    
Ans Wulfsen Nunspeet V 50-60       2    
Gretha van der Perk Nunspeet V 50-60       2,5    
Conny van de Pol Ermelo V 50-60       5    
Bea van 't Hul Ermelo V 50-60       5,5    
Yvonne van der Schalle Vathorst V 50-60         1  
                 
Wout Mensink Nunspeet H 50-60 1      1    
Piet Mosterd Ermelo H 50-60 1 1    2  2  
Marcel van Veelen Lelystad H 50-60 1,5 1,5  1  1,5  1,5  
Marcel Linders Nunspeet H 50-60 2 1    2    
Mark Peter van der Bijl Harderwijk H 50-60 2    3    5  
Aalt van het Goor Nunspeet H 50-60 2,5 2  2    1  
Fred Kuiper Nunspeet H 50-60 3      3    
Rudi v. d. Molen Nunspeet H 50-60 3,5    2,5  3,5  3  
Jan van der Weide  Nunspeet H 50-60 4 3  2    4  
Bram van der Haar Ermelo H 50-60   2    1  1  
Derk Troostheide Ermleo H 50-60   3        
Ron Wesseling Vathorst H 50-60   2,5    4,5  3,5  
Harry van 't Veld Nijkerk H 50-60     1      
Louis Kremer Lelystad H 50-60     4      
Luc Baltus Lelystad H 50-60     1,5      
Hans Schulz Nunspeet H 50-60     3  4  2,5  
Erik van Tongeren Lelystad H 50-60     3,5      
Ad Husken Nunspeet H 50-60       3    
Andre Schonewille Ermelo H 50-60       4    
Aalt van het Veer Nunspeet H 50-60       2,5    
Ab van der Pol Ermelo H 50-60       5    
Cor van Gils Ermelo H 50-60       5,5    
Theo Wassink Ermelo H 50-60       6    
Ate Klein Ermelo H 50-60       6,5    
Steven Greven Vathorst H 50-60         3  
Dirk van Loo Nijkerk H 50-60         2  
                 
Tricia Striekwold Lelystad V 60-70   1  1  1  1  
Sietsche van Gunst Ermelo V 60-70   1,5 1,5  1,5  1  
Karin Vesterink-Geubels Lelystad V 60-70     2  2  
Trudy Andel Lelystad V 60-70          
Agnes van den Bos Nunspeet V 60-70       1    
Aukje Fokken Duker Nunspeet V 60-70       3    
                 
Henk Speksnijder Vathorst H 60-70 1 1    1  1  
Dick de Reus Nunspeet H 60-70 1 1    1,5    
Piet Wassenaar Ermelo H 60-70 3          
Alex Andel Lelystad H 60-70 4   2      
Hans van den Bos Nunspeet H 60-70 5 4 3  4    
Steven Pul Lelystad H 60-70  2 2 1  1  1  
Bart Hoeve Ermelo H 60-70   3    5    
Henk Zoet Nunspeet H 60-70     1      
Piet Utberg Nunspeet H 60-70       2    
Peter de Bolster Nunspeet H 60-70       3    
Barry van Donk  Lelystad  H 60-70          2  
                 
Henk Helmes Nunspeet H 70-80 1          

Loopgroep2000 stand wisselbeker 2016-2017

Totaalstand clubcompetitie per loopgroep2000 loopplaats na de Zandenplasloop 2016 Bekers voor de plaatsen 1-2 en 3

1 Nunspeet
134 punten
2 Lelystad
93 punten 
3 Vathorst
83 punten
4 Zeewolde
30 punten
5 Nijkerk   6 Ermelo
27punten  20 punten


7 Harderwijk
10 punten  

Punten Koude Polderloop 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
  3 Vathorst
Rogier Dijkman
3 Vathorst
Lucie Cusiel
3 Nunspeet
Johan Pul
3 Lelystad
Steven Pul
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
    2 Nijkerk
Herman Heideveld
2 Nunspeet 
Jan van der Weide
2 Lelystad
Alex Andel
   
    1 Nijkerk
Richard Gerestein
       
5 k dames             
  3 Lelystad
Maureen Adriaanse
3 Harderwijk
Anneke Eijken
3 Vathorst
Tracey Ikin
     
    2 Lelystad
Ilse Visser
2 Zeewolde
Deisree Boelsma
     
    1 Vathorst
Christel Boshuizen
1 Lelystad
Irma Rebergen
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Gert Jan Zoet
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Johan Pul
3 Vathorst
Henk Speksnijder
   
  2 Nijkerk
John Molenaar
2 Vathorst
Menno Dekkers
2 Nijkerk
Dirk van Loo
2 Nunspeet
Henk Zoet
   
  1 Vathorst
Rogier Dijkman
1 Vathorst
Rogier Boute
1 Nunspeet
Aalt van 't Goor
1 Lelystad
Barry van Donk
   
10 k dames            
  3 Vathorst
Hester Woudenberg
3 Nunspeet
Brenda Raadschelders
3 Nijkerk
Anges Alfrink
3 Lelystad
Karin Vesterink Geubels
   
  2 Vathorst
Danielle Vink
  2 Lelystad
Clara Bultsma
2 Lelystad
Tricia Striekwold 
   
  1 Vathorst
Renate van Schie
  1 Lelystad
Marianne Eelman
     




Punten Zandenplasloop 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
  1 Nunspeet
Rogier de Groot
3 Vathorst
Menno Dekkers
3 Harderwijk
Rob Groothuis
3 Lelystad
Alex Andel
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
   2 Nunspeet
Niels Veldman
2 Lelystad
Henry de Jong
2 Nunspeet 
Jan van der Weide
2 Nunspeet
Hans van den Bosch
   
    1 Lelystad
Sander Kruse
1 Nunspeet
Rene Bliek 
     
5 k dames             
  3 Zeewolde
Janneke Vink
3 Vathorst
Inge Bommezijn
3 Zeewolde
Desiree Boelsma
     
  2 Lelystad
Chantal van Solkema
2 Nunspeet
Carin v/d Hardenberg
2 Vathorst
Tracey Ikin
     
   

1 Nunspeet Jolanda

van Zonneveld

1 Nunspeet
Hetty Mensink
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Gert Jan Zoet
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Wout Mensink
3 Vathorst
Henk Speksnijder
   
 

2 Nijkerk

John Molenaar

2 Vathorst
Luc Cusiel
2 Nunspeet
Johan Pul

 2 Nunspeet

Henk Zoet

   
  1 Vathorst
Rogier Dijkman

 1 Nunspeet

Marco Haddeman

1 Nunspeet
Aalt van 't Goor

 3 Nunspeet

Dick de Reus

   
10 k dames            
  3 Vathorst
Danielle Vink
3 Nunspeet
Brenda Raadschelders
3 Lelystad
Klara Bultsma
3 Lelystad
Karin Vesterink Geubels
   
  2 Vathorst
Monique Doornekamp
2 Harderwijk
Monica van Garderen
2 Zeewolde
Karina Oomkes
2 Lelystad
Tricia Striekwold 
   
   1 Nunspeet
Laura Storm
1 Nunspeet
Liesbeth Bultman
1 Nijkerk
Agnes Alfrink 
     

 

 

Punten Herfstloop

 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
    3 Vathorst
Luc Cusiel
3 Nijkerk
Harry van t Veld
3 Nunspeet
Harry Konings
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
    2 Nunspeet
Edwin van Beekhuizen
  2 Lelystad
Steven Pul
   
    1 Vathorst
Richard Vink
  1 Lelystad
Alex Andel
   
5 k dames             
  3 Lelystad
Chantal van Solkema
3 Lelystad
Ilse Visser
3 Vathorst
Yvonne v/d Schalie
     
    2 Lelystad
Herma v/d Berg
2 Zeewolde
Desiree Boelsma
     
    1 Lelystad
Diana Mulder
1 Lelystad
Irma Reebergen
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Gert Jan Zoet
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Lelystad
Marcel van Veelen
3 Nunspeet
Henk Zoet
   
 

2 Nunspeet

Rogier de Groot

2 Lelystad
Andre Mud
2 Nunspeet
Pim Hulsman
     
  1 Lelystad
Vincent ter Weijde
  1 Nunspeet
Hans Schulz
     
10 k dames            
  3 Vathorst
Danielle Vink
3 Nunspeet
Brenda Raadschelder
3 Lelystad
Annette van Andel
3 Lelystad
Tricia Striekwold 
   
  2 Lelystad
Marjolein van Hemert

2 Vathorst

Hanneke Oude Velthuis

       
             

  

 

 

 


Punten Wolderwijdloop:

 

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
  3 Zeewolde
Dennis de Kleer 
3 Nunspeet
Edwin van Beekhuizen
3 Nijkerk
Harry van t Veld
3 Vathorst
Henk Speksnijder
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
 

2 Nunspeet

Gertjan Zoet

2 Vathorst
Richard Vink
 

2 Nunspeet

Harry Konings

   
  1 Vathorst
Rogier Dijkman
1 Lelystad
Henry de Jong
  1 Nunspeet
Pet Utberg
   
10 k dames             
  3 Vathorst
Hester Woudenberg
3 Zeewolde
Christine Streefkerk
3 Lelystad
Clara Bultsma
3 Ermelo
Sietske van Gunst
   
  2 Lelystad
Marjolein van Hemert
  2 Zeewolde
Karina Oomkes
2 Lelystad
Tricia Striekwold
   
      1 Vathorst
Yvonne van Schalie
     
10 k heren            
  3 Nunspeet
Rogier de Groot
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Wout Mensink
3 Nunspeet
Henk Zoet
   
  2 Zeewolde
Jaap Koppe
2 Nijkerk
Marco Kalee
2 Nunspeet
Aalt van het Goor
2 Lelystad
Steven Pul
   
  1 Zeewolde
Peter van Beek
1 Vathorst
Luc Cusiel
1 Nunspeet
Aalt Boeve
1 Zeewolde
Rob ten Brake
   
5 k dames            
  3 Vathorst
Monique Doornekamp 
3 Vathorst
Inge Bommezijn
3 Vathorst
Tracey Ikin
3 Lelystad
Karin Vesterink
   
  2 Vathorst
Danielle Vink
2 Harderwijk
Anneke Eijken
2 lelystad
Irma Rebergen
     
  1 Zeewolde
Anna Rijpstra
1 Vathorst
Aukje Wesseling
       

  

 Punten Heideloop:  

5 k heren  senioren 40-50 50-60 60-70 70-80 80 +
    3 Nijkerk
Marco Kalee
 3 Nijkerk
Harry van t Veld
3 Lelystad
Barry van Donk
3 Nunspeet
Henk Helmes
 
    2 Lelystad
Henry de Jong
2 Nunspeet
Johan Pul

2 Nunspeet

Hans vd Bos 

   
      1 Ermelo
Piet Mosterd
     
5 k dames            
  3 Zeewolde
Mylene Minkhorst
3 Ermelo
Tjitske Veenstra
3 Zeewolde
Desiree Boelsma
3 Lelystad
Karin Vesterink
   
    2 Nunspeet
Elise Brussee
2 Zeewolde
Yvonne van der Stroom
2 Ermelo
Sietsche van Gunst
   
    1 lelystad
Judith Nolthenius
1 Ermelo
Margryt Oldenhof
     
10 k heren            
  3 Ermelo
Gerco van den Brink
3 Nunspeet
Luis Martin
3 Nunspeet
Wout Mensink
3 Vathorst
Henk Speksnijder
   
  2 Nunspeet
Rogier de Groot
2 Vathorst
Luc Cusiel
2 Nunspeet
Aalt van het Goor
2 Nunspeet
Henk Zoet
   
  1 Ermelo
Grant Azizov
1 Vathorst
Menno Dekkers
1 Nunspeet
Aalt Boeve
1 Lelystad
Steven Pul
   
10 k dames            
    3 Nunspeet
Brenda Raad-schelders
3 Ermelo
Annelies  van der Haar
3 Lelystad
Tricia Striekwold
   
    2 Ermelo
Ciska van Baren
2 lelystad
Klara Bultsman
     
    1 Ermelo
Marieke Bom
       

 

 



 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.